Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Pacquiao vs Marquez IV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
@Pakman
Tutaj nie chodzi tylko o sam nokaut, ale o rangę pojedynku. Nie ma co porównywać walki Pacquiao-Marquez IV z Kessler-Green... gdzieś tam w boksie zawodowym jakiś no name pewnie jeszcze efektowniej znokautował jakieś no name... nie oznacza to, że taka walka miała by kandydować do nokautu roku w boksie. Liczy się ranga pojedynku ! Smile
Ale ranga walki Kesslera z Greenem też była wysoka. Nie aż tak jak Pacquiao vs Marquez IV, ale na tyle wysoka aby nokaut, który miał w niej miejsce cenić wyżej niż uderzenie Marqueza. Oto porównanie






@Pakman
Jestem w szoku, że tak myślisz. Przecież ranga walki Pacquiao-Marquez była nie porównywalna do tej Kessler-Green... walka na szczycie P4P, HBO PPV, Las Vegas, MGM Grand, 4 walka odwiecznych rywali... oba nokauty były wspaniałe i brutalne, ale pod względem rangi i zawodników Pacquiao-Marquez miażdży Kessler-Green.
Była nieporównywalna, ale to nie zmienia faktu, że walka Kessler - Green nie przeszła bez echa w świecie boksu. Nie była to jakaś gala w Pcimiu Dolnym, tylko duże wydarzenie transmitowane do kilkudziesięciu krajów, dlatego uważam, że te nokauty można porównywać.
Wypowiedziała się matka Pakmana (Pacquiao, nie tego Pakmana z forum). Manny został sekciarzem Big Grin

Cytat:Był katolikiem, ale w ubiegłym roku związał się z grupą religijną studiującą Biblię. - Od kiedy ci protestanci weszli w jego życie, przestał się koncentrować na boksie. Oni ciągle się modlą, Manny nie ma nawet czasu na sen

A to jest jeszcze lepsze:
Cytat:Powiedział mi, że nie ma pieniędzy dla mnie na bilet lotniczy do Rzymu. Jeśli dłużej będzie przystawał z tymi pastorami, to rzeczywiście zbiednieje
@Adammobp
Opis wskazuje na to, że Manny został świadkiem Jehowym.... żal mi go.
Najbardziej mnie śmieszy, że facet, który podciera dupę dolarami, nie nie miałby paru tysięcy dolarów na bilety dla własnej matki Big Grin

(11-12-2012 11:09 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@Adammobp
Opis wskazuje na to, że Manny został świadkiem Jehowym.... żal mi go.
Czy Jehowym, chyba nie. A może... I przyjdzie taki dzień, że Manny będzie stukał do drzwi polskich mieszkań Big Grin
@Adammobp

Jeśli RJJ urządza trasę koncertową po Rosji, to wszystko jest możliwe.
Ma ktoś może linka do ostatniej rundy z walki Pacquiao-Marquez z amerykańskim komentarze i w jak najlepszej jakości?
Adamek
HL tworzysz ?Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie