Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Włodarczyk vs Palacios II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Walka bez porównania lepsza od pierwszej, ale to w sumie żadna sztuka...

W każdym razie obejrzałem nawet z przyjemnością, nie powiem. Włodarczyk w końcu pokazał co umie, bił lewym prostym, no i przede wszystkim w ogóle zadawał ciosy. Nawet nieźle wypadł, chociaż byłoby jeszcze ciekawiej gdyby Palacios nie siadł kondycyjnie pod koniec.
Brawo Krzysiek, na szczęście nie zasnąłem.

Aha, mam tylko nadzieję, że teraz "Diablo" będzie walczył częściej niż raz na rok.
Huck jest od Diablo silniejszy, ma chyba mocniejszą szczękę i zadaje więcej ciosów. Jednakże pod względem wyszkolenia jest za Diablo lata świetlne. Na stronie głównej już się jacyś użytkownicy, których pierwszy raz widzę, wypowiadają o "wałku" albo zbyt wysokiej wygranej Krzyśka. Ja nie wiem czy oni są ślepi czy po prostu to taka moda, że jak jest Wojak albo Sauerland to trzeba krzyczeć o wałku. Mało który tam siedzi z kartką i długopisem przed telewizorem, a potem punktują na oko. Potem wychodzą takie kwiatki albo wał w walce Chisora- Witalij. Poziom na głównej ostatnio strasznie spada.
Brawo Krzysztof, bardzo dobry boks, świetna walka, zasłużone zwycięstwo. Boli mnie tylko to, że Diablo w momentach krytycznych dla Palaciosa dawał mu fory zamiast iść za ciosem i mieć knockout z głowy. Nie mniej jednak nie ma o czym mówić, sprawiedliwe, zasłużone i przy tym emocjonujące zwycięstwo.

AND STILL!!!
No właśnie. Dlaczego chyba w 10 rundzie Palacios o własnych siłach poszedł do narożnika? Wystarczył lewy prosty i byłoby po walce.
@Bartek
Niektórzy na głównej swego czasu widzieli zwycięstwo Cotto nad Mayweatherem, a jeden pan (o zgrozo) Mosleya nad Alvarezem. Szczególnie ten drugi utknął mi w pamięci, bo tak jak wtedy to chyba jeszcze nigdy się nie śmiałem ;]
@Szakal
Mosleya nad Alvarezem?!! Ale jaja.. Tongue

@Bartek
Myślę, że to jest mimo wszystko do poprawienia. Skoro waciany Adamek w wieku 36 lat potrafi zaszaleć to i na Diablo przyjdzie czas Wink
Punktowałem 115:114 dla Włodarczyka, ale Swoje rundy wygrywał dużo pewniej. Świetna walka. W ogóle ze wszystkich dywizji waga cruiser daje w tym roku najlepsze.
Kibicowałem Palaciosowi, ale nawet się cieszę. Moim zdaniem to najlepszy występ Krzyśka od jakiegoś czasu. Zasłużył Wink.
Palacios dobrze sobie radził, ale zrobił błąd i leciał z sierpami bez obrony, na włodara.

Nie chce sie czepiac, ale kazdy przeciwnik włodara ma +35lat xD


Mastrangelo też byłem za palaciosem Smile ale był zamroczony pod końcem, gdyby ugrał z 2 rundy jeszcze
@Jerome
Oby to poprawił. Może w ringu wszystkiego nie widać. Mimo wszystko dla mnie to dziwne. Napalał się ewidentnie na nokaut, a jak miał Palaciosa na tacy to go oszczędził. Szkoda, bo chciałem zobaczyć go na deskach. Walka dość emocjonująca, zwłaszcza w porównaniu do pierwszej. Pierwsza faza jak zawsze wprowadza w zły nastrój, bo Diablo dał sobie narzucić styl Palaciosa, ale potem wreszcie zdał sobie sprawę, że jest na gali bokserskiej i walczy. Teraz fajna byłaby unifikacja z Jonesem, ale nie wiem czy on nie musi teraz walczyć z Lebedevem.
@Jerome
Tak, jeden z userów widział zwycięstwo Shane'a Mosleya nad Saulem Alvarezem ;] Mam gdzieś na komputerze screen tamtego komentarza, jeśli go znajdę to oczywiście go tu wstawię.

Zaś wracając jeszcze do sedna, czyli walki Krzyśka, to moim zdaniem był to jeden z jego najlepszych występów od dawna. Tak jak już pisałem w jednym z poprzednich postów w końcu pokazał co umie. Brawo, Krzysiek!

Ciekawe, co dalej z jego karierą? Niechlubny epizod z Bydgoszczy wymazany, pora więc chyba ruszyć zdecydowanie do przodu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie