Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wasz ulubiony zawodnik MMA?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
@Metzger
Nie no Mamed chce iść do UFC tylko po prostu trzeba go zrozumieć, w KSW dostawał wielką kasę a w UFC dostawać będzie ułamek z tego. Nie obrażaj go porównując do Szpilki Tongue Mamed to najlepszy zawodnik MMA w Polsce bezapelacyjnie (chociaż wolałbym żeby najlepszym ''polskim'' zawodnikiem MMA był Polak a nie Czeczen.). Na Drugim miejscu stawiam Grabowskiego. Później Drwal/Błachowicz.
http://www.fightsaga.com/news/item/2254-...-in-Boxing

Dos Santos chce walczyć z Kliczko na zasadach boksu Tongue Chce też walczyć jako bokser na olimpiadze w 2016...

"Moje treningi zaczynają się i kończą na boksie. Tam jest dynamika i strategia, z której już wcześniej korzystałem. Sprawdzę swoje umiejętności, to jest nieuniknione. Kto wie, może zdobędę medal olimpijski? Wszystko jest możliwe. Dajcie mi 3 miesiące na przygotowania i mogę walczyć z każdym zawodnikiem boksu lub MMA. Walka z Kliczką byłaby dla mnie niezłym wyzwaniem i ciekawym doświadczeniem."

Oczywiście w dalszej części artykułu autor pisze, że Dana White i tak nie puści go do boksu bo widok mistrza UFC zniszczonego w takim pojedynku nie byłby najlepszą reklamą dla jego stajni Wink
Podam jednego z moich 30 ulubionych zawodników:

Dominick Cruz.

A w Polsce Michał Materla.
Niegdyś moim ulubionym zawodnikiem był Lyoto Machida, w obecnej chwili nie śledzę zbytnio potyczek w MMA
Kiedyś uwielbiałem oglądać walki Kułaka na KSW, te jego wejścia Big Grin teraz moją sympatię zyskał (zwłaszcza po ostatniej walce) Michał Materla. I ta jego piosenka na wejście ''Do góry łeb'' super sprawa.
Lubię Mameda i mam do niego ogromny szacunek ale prawda jest taka że jak nie pójdzie do UFC to będzie dalej tylko europejskim mistrzem, bo jeśli chciałby być prawdziwym mistrzem to powinien pojawić się w organizacji Zuffy, bo tam właśnie walczą najlepsi, natomiast jeśli chodzi o mojego ulubionego fightera MMA, to jest nim Jon 'Bone' Jones.. który jest po prostu niewiarygodnym atletą Wink
Stron: 1 2 3
Przekierowanie