Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wasz ulubiony zawodnik MMA?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
@Holy230
Ciekawe czy pokonałby w tej dziedzinie naszego polskiego mistrza poddania.
@Beryl
W sportach walki jest to normalne, że zawodnicy wspomagają się jakimiś środkami. Nie są to jednak takie środki jakie wykryli w krwi Oveerema. Spójrz nawet na braci Kliczko, czy normalny sportowiec jest w stanie osiągnąć taką sylwetę jedząc same warzywka? jest to nie możliwe.
Dla mnie najlepszy jest Mamed Khalidov. Szybkość,spryt,umiejętność nokautowania z ręki,nogi czy zapięcie techniki kończącej-MISTRZ
(27-07-2012 09:19 AM)PeterManfredo napisał(a): [ -> ]Dla mnie najlepszy jest Mamed Khalidov. Szybkość,spryt,umiejętność nokautowania z ręki,nogi czy zapięcie techniki kończącej-MISTRZ

Może się nie znam, ale gdyby Chalidow był takim mistrzem, to by pewnie walczył w UFC, a nie był tylko lokalną gwiazdką wschodnioeuropejskiego kraju.
Wolak w MMA raczej nic nie osiągnie Smile
@Beryl
Chodzi mi o to, że Oveerem to nie jest jedyny sterydziarz w sportach walki. Osiągnięcie takiej postury z pewnością jest możliwe w MMA, ale nie w tak krótkim czasie w jakim osiągnął to Alistair.

Co do Chalidova. Mamed to głównie wytwór KSW. Walczy efektownie bo może sobie na to pozwalać, dostaje zawodników o klasę gorszych od siebie a reklamują ich jako ''byłych'' zawodników UFC. Tim Sylvia był mistrzem świata w UFC, ale w czasach gdzie poziom przypominał ten, który jest dzisiaj w boksie w HW. W tych czasach taki Tim Sylvia nawet w swoim primie timie nie poradziłby sobie z takimi zawodnikami jak Mir,Valesquez,Lesnar,Santos,Oveerem,Werdum czy nawet past prime Fedor. A Mamed nie dostaje zawodników, którzy w UFC nie walczą miesiąc czy dwa tylko kilka lat Smile Mamed to ogólnie dla mnie wielka medialna bańka. Ma talent i to wielki, ale do obijania leszczy i byłym zawodników UFC. Lubię go jako człowieka, jest mega skromny, ale szkoda mi go bo on sam sobie nie zdaje sprawy jaki poziom jest w UFC. Widzieliście walkę z Ryutą Sakuraiem na KSW 13? to był chyba najlepszy zawodnik jakiego dostał Mamed, z którym zremisował. Później dostawał już tylko zawodników past prime.

A co do Mameda w UFC, to wszystko rozchodzi się o pieniądze. Mamed chce więcej, ale UFC nie chce zaoferować mu lepszej płacy i w sumie jeżeli Mamed się nie poświęci to do UFC nie przejdzie bo gdyby poszedł do tej organizacji to byłby tam prawie nikim. Bo kto zna w USA kogoś takiego jak Mamed Khalidov? on musi się z tym liczyć, że tam nie będzie już na swoim i pewnie występowałby w jakiś przed walkach, ale wszystko mogło by się zmienić gdyby wygrał 2-3 walki. Moim zdaniem Mamed do UFC nie przejdzie bo po co mu to? jeżeli przejdzie do wielki respekt bo to będzie oznaczać, że ten gość na prawdę chce coś porządnego osiągnąć a nie być gwiazdą na galach KSW i walczyć dla swoich miejscowych kibiców. To byłby bardzo odważny krok, bardzo duże ryzyko. Teraz w Polsce wielu,wielu niedzielnych kibiców myśli o nim tak samo jak kiedyś myślano o Adamku, że jest nie pokonany. Jeżeli Mamed przegra walkę w USA to straci wielką rzeszę fanów w Polsce, taki jest nasz kraj. Kiedy wygrywasz ludzie noszą Cię na rękach, kiedy przegrywasz mieszają Cię z błotem. Tutaj w Polsce Mamed jest gwiazdą, zarabia kupę kasy, ma ogromną rzeszę fanów, nawet jeżeli nie przejdzie do UFC to ja to zrozumiem.
(27-07-2012 10:17 AM)Metzger napisał(a): [ -> ]Może się nie znam, ale gdyby Chalidow był takim mistrzem, to by pewnie walczył w UFC, a nie był tylko lokalną gwiazdką wschodnioeuropejskiego kraju.
W UFC proponowali Mamedowi za małe pieniądze i dlatego tam nie walczy. KSW gdzie jest gwiazdą oferują mu dwukrotnie wyższą gażę.
@PeterManfredo
Dokładnie, ale gdyby wygrał 2-3 walki w UFC to dostawałby za kolejne walki taką kasę o jakiej w KSW mógłby tylko pomarzyć, wystarczy tylko zaryzykować.
(27-07-2012 09:39 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]gdyby wygrał 2-3 walki w UFC to dostawałby za kolejne walki taką kasę o jakiej w KSW mógłby tylko pomarzyć, wystarczy tylko zaryzykować.
Ale nie kwapi się do przeprowadzki do UFC. Pewnie rozumie, że tam byłby średniakiem, więc lepiej być lokalną gwiazdką w Polsce. Taki szpilkopodobny balon na potrzeby niedzielnych kibiców.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie