Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Piłka Nożna-TRYBUNY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
W Stambule jest też zawsze gorąco, a ja kiedyś spotkałem się z opinią że nic nie przebije derbów Glasgow: Celtic - Rangers bo tam dochodzą dodatkowo aspekty poza-sportowe .
Szwecja to dzisiaj synonim upadku Zachodu. Uchodźcy, gwałciciele mają tam większe prawa niż ich ofiary a wszystko to przy aprobacie społeczeństwa. Sprzeciw takiej sytuacji wyrazili kibice, zawarli cichy pakt i wytoczyli wojnę muzułmańskim imigrantom.

https://cuntenti.wordpress.com/2017/02/0...d-kibicow/
ISIS przenika do europejskich grup kibicowskich. Na razie tych lewackich.

https://cuntenti.wordpress.com/2017/03/1...o-kibicow/
[Obrazek: 2d0f9yv.jpg]


Tak kibiców Śląska chciano powitać w pobliżu Paniówek na A4. Nasi byli koledzy z Krakowa wraz ze swoimi nowymi przyjaciółmi.
Ja pierdzielę... szaleństwo do potęgi entej.
@Martin
Skąd to masz? Jakieś źródło? Chętnie bym poczytał.
Dołączam się do prośby.
Dopiero słyszałem o tym w wydarzeniach na Polsacie.
Zaparkowane samochody. I ukryte w krzakach ponad
200 osób.

Te noże i siekery mnie przerażają, oni ich chyba chcieli tam poćiąć, to już nie miała być tylko ustawka na kastety ale rzeźnia szok.

Dobrze że Policja to udaremniła.
Jako że kompletnie nie słucham dzisiejszej muzyki i większość młodych wykonawców to dla mnie anonimy, tak jest obecnie na topie piosenka pt. "Despacito" czy jakoś tak... Skąd zatem o niej wiem? Córka katuje to dzień w dzień, a że ma wakacje to i ja zdążyłem siłą rzeczy ją usłyszeć (nie raz...). Ale jaki to ma związek z tematem? Ano zobaczcie sami. San Lorenzo nieco przerobiło ten wakacyjny hit.Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie