Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Piłka Nożna-TRYBUNY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wiecie, nie wiem co siedzi w głowach niektórych kibiców Legii, ale wyraźnie dążą do wykluczenia Legii z pucharów zapominając, że nie należy kopać się z koniem. Najpierw Legię załatwili działacze a teraz chyba tego samego chcą kibice. Potężna kara finansowa i zakaz na dwa mecze u siebie. Grupka (nie wiem, jak duża, być może to grupa pisana przez duże "G") kiboli sprawiła, że większość kibiców nie obejrzy pierwszego po wyjściu z grupy (i być może ostatniego meczu przez to, że nie będzie atmosfery) meczu w fazie pucharowej. Nie dość, że strata finansowa potężna to jeszcze nie będzie dopingu. Ciekawe, co czują kibice Legii, którzy bardzo by chcieli być na tych meczach, a jednak nie będą mogli zasiąść na trybunach przez swoich bardziej rozbrykanych kolegów?
Wiesz, to jest debilizm w czystej postaci. Nawet mi się rozpisywać nie chce... Kara oczywiście zasłużona, bez dwóch zdań, ale ja nie lubię takiego karania grupowego. Pojechałą grupka do Lokeren, coś nawywijała i teraz ma przez to cierpieć kilkanaście tysięcy Warszawiaków. Mam nadzieję, że chociaż ten drugi mecz uda się jednak otworzyć, bo, nie daj Boże, Legia wylosuje np. Manchester City, i taki mecz bez publiczności...? Koszmar.
Winna jest tego ta ,cała tzw żyleta.To na niej kibice wywieszaja te transparenty z widokim świni itp,
Czekać naprawdę do następnego spotkania jak znowu coś nabrazgają na UEFA, i skończy się definitywnym wykluczeniem z rozgrywek europejskich i to na sezon 2015/16,jak do tego widzę że na żylecie również dziewczyny odpalają race, to aż mnie trzęsie.

a to prawda też że w wyjazdowych meczach fazy pucharowej, kibicom legii nie będą sprzedawane bilety?
Tak, dostali zakaz wyjazdowy.
uuooo ciężko będzie daleko zajść legionistom, doping kibiców to 30% sukcesu
W ogóle kibice Legii są dziwni. Może nie kibice, ale chuligani którzy chodzą i jeżdżą na mecze. Podczas meczu Den Haag - Ajax wyzywali Milika. To mi się normalnie w głowie nie mieści.

Też mi się nie podoba takie grupowe karanie, ale jak można było inaczej zareagować na recydywę? Moim zdaniem to też wina lojalności kibiców. Wszyscy niby narzekają na chuliganów, ale żadna z grup kibicowskich nie ich nie wyda, a później na tym wszyscy cierpią. Nawet Ci, z innego miasta, bo mecz przy pustych trybunach oglądany w tv nędznie się ogląda. A przecież Legia ma naprawdę mega dobry doping.
Kibice GKS Katowice widzę, że są nie lepsi. Agitują już przedszkolaków: http://wiadomosci.onet.pl/slask/kibice-g...isci/tfzdc
Może i dobrze dla Legii, że to akurat mecz z Ajaxem odbędzie się przy pustych trybunach? Przecież kibice Legii trzymają sztamę z największym wrogiem Ajaxu - Ado Den Haag. To jest taka prawdziwa kosa na śmierć i życie. Obawiam się, że podczas takiego meczu doszłoby do incydentu i być może nawet wykluczenia Legii z rozgrywek w przyszłym sezonie plus mega potężna kara finansowa.
Dziwię się, że klub nie wytoczył tej grupce, która narobiła syfu w Lokeren pozwu cywilnego o straty finansowe. A może dopiero zbiera dowody?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie