Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Gala w Nysie 10.02.2018
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nie będzie to widowisko wysokich lotów, ale może ktoś będzie je oglądał. W końcu nie za wiele mamy tych gal boksu w Polsce. A ponieważ wystąpi dwóch byłych mistrzów świata, to chyba jednak warto cokolwiek o tej gali napisać.

Paweł Stępień vs Benson Mwakyembe - półciężka
Dobrze, że Stępień boksuje, bo to jeden z nielicznych polskich bokserów, po których można się spodziewać postępów. Źle, że z kiepskiej klasy rywalem, bo taka walka nie daje mu prawie nic. Tanzańczyk ma niezły bilans z Afryki, natomiast jego 3 wyjazdy do Europy skończyły się 3 porażkami przez nokaut i to bynajmniej nie w walkach z jakimiś klasowymi pięściarzami. Nie ma innej opcji, niż wygrana Polaka przed czasem. Im szybciej, tym lepiej.
Krzysztof Włodarczyk vs Adam Gadajew - cruiser
Rywal Diablo to niziutki (chyba poniżej 170 cm) łysy, ale silny fizycznie Czeczen wyglądający jak karykatura boksera w starciach z rywalami wyższymi o 15-20 cm. Zaczynał jako bum, ale po kilku latach takiej "kariery" nagle zaczął wygrywać. Daleko jednak nie zaszedł, bo Artur Mann i Youri Kayembre Kalenga dobitnie pokazali mu miejsce w szeregu. Również Diablo powinien z nim wygrać gładko przed czasem, ale z naszym chimerycznym Krzysiem nigdy nic nie wiadomo. Ja raczej obstawiałbym wygraną Włodarczyka na punkty.
Krzysztof Głowacki vs Serhij Radczenko - cruiser
Dobrze, że Główce w ostatniej chwili zmieniono rywala na lepszego. Radczenko był niezłym amatorem i sparringpartnerem wielu znanych bokserów (m.in. Kliczki i Usyka). Dysponuje niezłą techniką i odpornością, natomiast słabiej jest u niego z siłą ciosu i motoryką. W sumie jednak przeciwnik do przyjęcia na podtrzymanie aktywności, o ile będzie jako tako przygotowany. Wygrana Głowackiego pewna, ale jej rozmiary i styl są niewiadome.
Przemysław Zyśk vs Walentyn Piwen - super półśrednia
Piwen ma 20 lat, ale jest już rozbity po 6 porażkach przed czasem. Walka zupełnie bez sensu.
Łukasz Różański vs Andras Csomor - ciężka
Csomor to jeszcze większe nieporozumienie, niż przeciwnik Zyśka. Bum po 15 nokautach. Żenada.
Ja pewnie sobie spojrzę, bo odwołali galę z Zolanim Tete w walce wieczoru i alternatywą jest chyba tylko Rosja, ale nie aż taką, żeby specjalnie męczyć się na streamach.
No jak na moje zero emocji, chyba jeden z najgorszych undercardów w ostatnich latach w Polsce. Promotorzy doszli pewnie do wniosku, że wystawienie Włodarczyka i Głowackiego sprzeda im galę, bez względu na pozostałe nazwiska i ogólną jakość widowiska.
No najlepszy jest ten plakat sugerujący walkę między oboma Krzysztofami Wink

Ja też obejrzę, a raczej "obejrzę" robiąc co innego i słuchając gali w tle.
Szkoda mi czasu na tą galę, z jasnymi faworytami
i ich rywalami którzy przyjeżdżają bez butów. Wink
Szkoda oczu, szkoda prądu, szkoda czasu. Tyle w temacie tej gali.
Jest zmiana rywala dla Zyśka. Zamiast Piwena, Kevin Ongenae z Belgii. Chyba trochę lepszy. Ex bum, ale ostatnich 8 walk wygranych. Z byle kim, ale zawsze. Dołożyli trochę walk na undercardzie w ciężkich kategoriach i jest w sumie tych pojedynków już 10. W cruiser np. Remigiusz Wóz zmierzy się z Czechem o bilansie 0 - 13(13).
Na dołach undercardu obrodziło Czechami, jak za dawnych lat Wink Panowie Jano, Pirko - Pulo, Siska pewnie przyjechali jednym samochodem i będą sobie nawzajem sekundować Big Grin
Czerkaszyn znokautował swojego buma w 2 minuty, Zyśk w 2. rundzie. Ciekawe, czy wszystkie bumy wytrzymają łącznie te 15 rund...

Różański kończy buma w 2. rundzie. No nikt by nie przewidział...
Rywal Stępnia przyjął pierwszy cios i już nie wstał...
Gala stulecia.

Po powtórce. Jeśli to był nokautujący cios, a nie symulka przeciwnika, to ja bym nie chciał Stępnia na ulicy spotkać...
Podsumowanie gali : XD
Stron: 1 2 3
Przekierowanie