Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Eubank Jr - Abraham
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Garcarczyk : Koledzy z Anglii dają mi info, że Davies był u dwóch sędziów do przodu 4 pkt, u jednego 2 pkt.
Pokaz boksu Selby'ego, ale jednak usypiacz ta walka.
Ja miałem 106:102 dla Daviesa po 11 rundach. Nokdaun był dla Syrowatki pechowy, ale zgodny z przepisami. W zasadzie po 9 rundzie Polak nie miał prawa wygrać tej walki na punkty. Davies wysiadł jednak kondycyjnie w końcowych rundach, a Syrowatka wykorzystał okazję i chwała mu za to.
Dobra dyspozycja Selby'ego, choć trzeba przyznać że solidny Barros bardzo mu pasował stylowo.
Mnie się przyjemnie Selby'ego oglądało. Przebieg walki do nietrudny do przewidzenia, ale Brytyjczyk pokazuje boks na naprawdę wysokim poziomie. Chętnie bym go zobaczył z Framptonem.

Teraz walka wieczoru, też zbyt wielu emocji raczej nie będzie. Eubank będzie starał się dobrać do schowanego Abrahama i albo wygra wysoko na punkty, ale złapie w końcówce jakimś mocnym ciosem i znokautuje.
Abraham jest już za stary na to, by załatwić przeciwnika walczącego na takiej intensywności. Liczę jednak, że solidnie da się we znaki Eubankowi.
Jestem za granica . Tutaj mam tylko tvpispolonia . Czy mozna prosic Was o jakis link do walki?
A czy jest jakas inna opcja bo mi tvpis nie dziala albo mam zj###ny sprzet ?
http://tele-wizja.com/zapas-tvpsport/ sport.tvp.pl nie działa chyba za granicą
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie