Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mikey Garcia vs Adrien Broner (29.07.2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Zawodnik na lata P4P, Charlo. Sulęcki może się zgłosi Wink. Szybko nam gala Idzie.

Mój ostateczny typ: Garcia na punkty, po ciężkiej walce ale jednak będzie bardziej aktywny i pozostanie stroną dominująą
w tym starciu. .Emocji !
Dwóch kontr bokserów, wiec zapowiada się pojedynek pojedynek na lewe proste. Garcia ma rewelacyjny jab ale czy dziś będzie tak skuteczny przeciwko większemu, bocznie ustawionemu Bronerowi, cholera wie. Typuje Mickey nieznacznie punkty po minimalnie wygrywanych rundach
Życzę sobie Bronera w super formie i mocno zmotywowanego, bo wtedy będziemy mieli strasznie ciekawą, emocjonującą i wyrównaną potyczkę. Dwóch mocno nieszablonowych pięściarzy, więc raczej nie może być nudy.

Dużym faworytem jest dla mnie Garcia, który powinien przede wszystkim wyprzedzać akcje Adriena. Broner wydaje się być za to silniejszy fizycznie, ale moim zdaniem nie będzie w stanie tego wykorzystać. Mój typ: Garcia na punkty, albo nawet przed czasem w 10-12 rundzie.

Co do Jermalla to chciałbym zobaczyć go wreszcie z kimś naprawdę bardzo dobrym, bo na razie to tak średnio z tymi rywalami, choć oczywiście takiego przejechania się jak po Williamsie nie można podważać. Wygląda kapitalnie, ale ja to zawsze ostrożny w ocenach jestem. Przed GGG czy Canelo zobaczyłbym go z jakimś Jacobsem czy choćby Quillinem (jeśli on w ogóle jeszcze będzie walczył).
Broner oddał 2 rundy za darmo i wygląda na wypłoszonego. Może rozkręci się później.

Nie wiem, na czym polega taktyka Bronera. Na razie w ogóle nie podjął walki.
Duża przewaga Garcii, w zasadzie szkoli Bronera. 4-0.
Broner boksuje beznadziejnie. Tak słabego go jeszcze nie widziałem. Przegrywa kolejne rundy w zasadzie bez walki.
Dramat z obydwu stron, zawsze precyzyjny Garcia teraz 90% ciosów ładuje na dziurawą gardę AB XD
(30-07-2017 03:34 AM)Hugo napisał(a): [ -> ]Broner boksuje beznadziejnie. Tak słabego go jeszcze nie widziałem. Przegrywa kolejne rundy w zasadzie bez walki.

CoolCool
Deklasacja Bronera. Wyszedł tylko po kasę?
Ostatni raz w życiu oglądam AB, nawet jeżeli znokautuje Garcie lucky punchem to chuj z nim.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie