Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Stevenson vs Fonfara 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Niezła wiadomośc @Boks.Tak myślałem że Polsat wykupi
w ostatniej chwili.
Nareszcie jakaś interesująca walka.

[Szkoda ,że nie pokazują jej na ZDF]
Fonfara :" Na pewno zobaczycie mnie dużo lepiej poruszającego się, będzie dużo ruchu w ringu , pracowaliśmy nad tym
bardzo wytrwale z Virgilem "

Już to widzę Wink zapewne będzie stał na środku ringu od początku walki z podwójną mocną gardą ala Abraham i czekał
na to co zrobi Stevenson, a ten tylko bedzie czekał aż ręka Fonfary się opuści, aby wystrzelić pierwszą bombę
w tej walce którą Andrzej przyjmie a jakże na głowę. Wink. Stevenson zacznie od kombinacji na dół, gdy ujrzy tą
garde Andrzeja.

A te ćiosy na tułòw Fonfare ostro bolały co było widać w pierwszym pojedynku, gdy poszedł
knockdown.
Panowie na którą nastawić budzik? Tak żeby załapać się na Pascala z Alvarezem.
Pascal vs Alvarez początek o godzinie 2:00.
O 2:00 ??? To nie opłaca się kłaść, myślałem ze gdzieś 4:00 albo i później...
Czasami bez sensu tę kolejność walk ustawiają Smile Ja tez nie idę spać. Dzisiaj świętujemy zwycięstwo Polaka w walce o mistrzostwo świata!!
Z mojej zaufanej strony początek co-main 2:00. Fonfara o 3:00 będzie.
A to nie jest godzinka do przodu Wietnam? Garczarczyk chyba pisał, że Andrzej o 4:00 wychodzi
Około godz. 04.15 polskiego czasu w nocy z soboty na niedzielę do ringu Andrzej Fonfara (29-4, 17 KO) i mistrz świata WBC wagi półciężkiej Adonis Stevenson (28-1, 23 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali w Montrealu.

http://www.ringpolska.pl/andrzej-fonfara...-godz-1-00

No i bądź tu mądry...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie