Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zakopane:Sulęcki - Munoz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Gala w Zakopanem: Maciej Sulęcki vs Michi Munoz





Już ósmego kwietnia na ring wróci Maciej Sulęcki (23-0, 8 KO), który stoczy pojedynek z
doświadczonym Michim Munozem (25-6, 16 KO) w Zakopanem. Rywal Polaka nastawiony jest jednak
bojowo i nie ukrywa, jaki ma plan na walkę: "Nie zszedł do niższej kategorii wagowej bez powodu. Po
prostu wiedział, że nie jest wystarczająco silny. Jego ciało nie będzie przygotowane, pokonam go".


Karta walk: http://boxrec.com/show/748627
Tragiczne zestawienie. Po wygranej nad Centeno jr taka walka nic Maćkowi nie daje. To raczej jakiś ukłon w stronę promotorów, którzy z Munoza robią jakiegoś wirtuoza, a dla mnie np. gość jest no-name'em.
Oczywiście ze nic nie daje, tyle ze Striczu już długo nie walczył i lepiej ze ma walkę z tym anonimem niż nie miałby mieć żadnej.
Mimo wszystko uważam, że można było wybrać lepiej. Sulęcki raczej jest mądry w ringu, ale nie daj Boże jakiś lucky punch i pozycja, którą sobie Maciek ugruntował po zwycięstwach nad Proksą czy Centeno pójdą się...




Wygląda mi ten Munoz na gośćia który wymiękńie
po 3 rundach , widział ktoś chociaż z jedną jego
walke? może jest typem wojownika....
Ktoś mi racjonalnie wyjaśni dlaczego Sulęcki na jakąś nędzną gale w walce na podtrzymanie aktywności z meksykańskim bumem wyżyłował się do limitu Super Welter?
Może z powodów natury religijnej? Mamy okres wielkopostny.
Bardzo ładna walka Zyśka z Dziemką. Zyśk ma dużo do poprawy w obronie, ale to chłopak w którego warto inwestować. Ma bardzo bogaty repertuar ciosów.

Do Matyji jakoś nigdy nie miałem przekonania, ale dzisiaj zrobił swoje. Zasługuje na kolejną szansę przy podniesionej poprzeczce.
Fajnie walczy ten Runowski. Szkoda, że nie ma lepszego uderzenia, choć nie wiem ale mi się wydaje, że słaby nie jest. Więc nie wiem dlaczego ma tak mało KO. Dzisiaj życzę mu soczystego nokautu.
Gala w Zakopanem to parodia sportu.

Profesjonalni są tylko Kostyra i Myszkin
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie