Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Bieganie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam,
Bieganie to ważny punkt przygotowań do walki. Wiem, że im bliżej tym powinno się biegać więcej interwałów. Co jednak z okresem gdzie jest jeszcze sporo czasu do walki? Czy biegać spokojnie dłuższe dystanse. Co z interwałami. Jak dużo przyspieszeń i w jakim czasieSmile Póki co wstaje o 5 rano i biegam około 25 minut z 10 przyspieszeniami po 30 sek. Bardzo zależałoby mi na polepszeniu kondycji. Codzienny trening, na którym jest spory wycisk, bieganie. Odpoczynek przed walką, a później pomimo dobrego moim zdaniem przygotowania kondycji na rundach brakuje.
Napiszcie jaki jest was przepis na "dobre bieganie"
pozdrawiam,
Gosia
Moim zdaniem w boksie kicku amatorskim powinno się biegać krótkie lecz na wysokich obrotach odcinki.Interwały są dobrym dodatkiem.Boks amatorski polega na przyśpieszeniach i bardzo szybkim tempie. walki a na przykład 12 rundowa walka wymaga od nas dużej wytrzymałości którą buduje się przez długie biegi.
W sumie racjaSmile
Co do pytania to powinnaś z każdym biegiem zwiększać średnia szybkość biegu lub ilość interwałów.OCZYWIŚCIE TO TYLKO MOJA SUGESTIA.
Właśnie zastanawiam się czy z każdym dniem czy może z każdym np tygodniem. Teraz przy 10 przyspieszeniach czuję się trochę zmęczona. Może lepiej przyzwyczaić organizm do takiego wysiłku i po tym czasie zwiększać intensywność?
Jeśli biegasz 6 razy w tygodniu to lepiej zwiększać intensywność raz na tydzień a trener kazał biegać 6 razy w tyg?Spróbuj najpierw biegać poniedziałek sroda piątek tak co dwa dni może twój organizm potrzebuje mniej treningu, a efekty będą lepsze.
trener kazał biegać tak z 5 dni w tygodniu ale po 20 minut tylko. Spróbuje zaczac biegać co dwa dni, bo może faktycznie w moim przypadku duża intensywność codziennego wysiłku daje zupełnie odwrotne rezultaty. Oczywiście skonsultuje to z nim jeszcze ale byłam ciekawa co Wy o tym sądzicieSmile Dzięki za zainteresowanie @BestiaSmile
@Bestia
SprÓbUj nie robić takich błędów Tongue
Spróbuj nie wytykać błędów zanim ty napisałeś swój post ja swoje błędy poprawiłem.
Jerome
A ty co napiszesz na temat biegania?Masz jakieś sugestie?
Jerome
Mam pytanie bo nie mogę sobie przypomnieć z kim haye wygrał pierwszą walkę o pas w Cw
Oj chłopaki spokojnieSmile
Pas w Cw?
Stron: 1 2 3
Przekierowanie