Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Seth Mitchell
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Seth nieźle sobie poradził z Ibragimovem w 2 rundzie. Natomiast ostatni przeciwnik Władimira Mormeck po kontrowersyjnym werdykcie pokonał Timura na punkty. Sądze że Mitchell stanowiłby większe zagrożenie dla Władimira niż Francuz. Jeśli można go nazwać w ogóle zagrożeniem, ale nie miałby teraz szans z braćmi choć wciąż jest młody, chętnie bym go zobaczył z Perezem
a ja z Holyfieldem ;] Czemu nie?
Holy by go zabił jakby był 15lat młodszy Big Grin
Jakby Holy był młodszy o 15 lat a Mitchell nieusraszony i nieokrzesany jak dziś byłby super pojedynek.
Już 17.11 amerykańska nadzieja wagi ciężkiej znów pojawi się w ringu krzyżując rękawice z twardym Jonathonem Banksem.
Kolejny nokaut czy ciężka przeprawa przed Mayhem'em?
To zależy od Banksa. Jak się obsra to będzie jak z Mormeckiem i Władem. Jak odważnie będzie boksował to może ewentualnie powtórka z Chazz v Seth ale najbardziej prawdopodobne uważam to powtórka z Seth v Timur i tego też się spodziewam. 3/4 rundy maks. Dobra walka. Takich nam trzeba w HW.
- Zwycięstwo w tym pojedynku sprawi, że będę jeszcze bliżej walki o mistrzostwo świata, bez względu na to, czy będzie to jeden z braci Kliczko, czy ktokolwiek inny. Od początku założenia były takie, by w drugiej połowie 2013 roku przystąpić do takiej potyczki. Nie jestem kolejną nadzieją amerykańskiego boksu, lecz wierzę w swoje umiejętności oraz zdolność sięgnięcia po pas mistrza. Banks natomiast stoi mi na drodze do osiągnięcia tego celu. Przyszłość jawi się dla mnie w jasnych kolorach, a ja jestem tym wszystkim podekscytowany - przyznał wciąż uczący się boksu były futbolista. Seth ma wiele szacunku do braci Kliczko, jednak nie boi się wyzwań w postaci utarczki z nimi.

- Kliczkowie są mistrzami od lat i zasłużyli sobie na to. Są doskonałymi ambasadorami naszej dyscypliny, ale waga ciężka potrzebuje teraz większych emocji. A ja wierzę, że jestem tym człowiekiem, który potrafi je znów przywrócić - dodał Mitchell.
Nikt nie rozumie, że Banks "walczy" z Sethem tylko dlatego, żeby powiedzieć później coś Władimirowi na obozie przygotowawczym?
@Jerome
Na pewno nie jest to główny powód, ale jeżeli Mitchell wygra co nie jest wcale takie pewne i ew. zgodzi się na walkę z Władimirem ( ale te czasy są dziwne, mistrz musi się prosić o walkę, nie pretendent ) to na pewno Banks co nie co podpowie Władimirowi na obozie przygotowawczym.

Jeżeli chodzi o walkę Władimir vs Mitchell to ma ona taki sam sens jak Adamek-Kliczko... Seth nie posiada tak dobrej obrony żeby wytrwać z Władimirem pełen dystans a co dopiero pokusić się o zwycięstwo. 3 rundy i Mitchell jest pozamiatany. Banks jak trafi Mitchella to też może być ciekawie jednak przewiduje, że to jednak Mitchell trafi Banksa.
Mitchell ma dużą siłę,większą niż Adamek zdecydowanie,świetną sylwetkę,jak idzie do przodu to jak lokomotywa-jednak obrona do poprawy zdecydowanie
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie