Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Andy Ruiz Jr vs Joseph Parker [10. 12. 2016r. Nowa Zelandia]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
PARKER KORZYSTA Z POMOCY PSYCHIATRY PRZED WALKĄ Z RUIZEM JR
Po takim źle przetłumaczonym tytule człowiek w pierwszej chwili myśli, że Parker się rozkleił przed walką o tytuł mistrza świata. A on po prostu korzysta z pomocy znanego psychologa sportowego, który również jest psychiatrą.
Jeden korzysta z pomocy psychologa drugiemu za to pomaga sam GGG:

GGG pomaga Ruizowi przed walką z Parkerem o pas WBO

Będzie dobra walka! Ruiz faktycznie wyjdzie do ringu walczyć, jakby o życie... myślę, że się nie zawiedziemy.
Dla Parkera będzie to najcięższy test w karierze ta walka mistrzowska, dla samego Ruiza również,
walka będzie świetna. Jeden z nich potem długo może się utrzymać przy tronie.
Do walki 3 tygodnie. Jeżeli na gali wystąpi Izu to na 100 procent z jakimś super leszczem. Zbyt krótki termin aby zakontraktowano mu kogoś chociażby średniego. A do tego organizatorzy spłukani z kasy a więc pewnie jest też i taka możliwość, że Izu wcale nie zawalczy.
No, super Ruiz ponoć jest super przygotowany, zrzucił 13kg, ma mieć szybkie nogi, szybkie ręcę, szybką głowę i szybki brzuch.
Parker w opałach.

No ja nie mogę.

Jak Ruiz to wygra to padnę... no taki poczciwy grubcio mistrzem świata HW? W sumie możliwe, ale nie z Parkerem. Parker jest przeboski...

O której walka naszego czasu? Te Nowe Zelandie to sa tak koło 10:00 czy bliżej 12/13?
(05-12-2016 12:26 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Parker jest przeboski...
Gogolius zabrzmiało tak, jakby pisała to podekscytowana nastolatka. Big Grin Tongue

(05-12-2016 12:26 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]O której walka naszego czasu? Te Nowe Zelandie to sa tak koło 10:00 czy bliżej 12/13?

Też jestem zainteresowany odpowiedzią.
No bo Parker mnie jara mega mocno, co poradzę Big Grin

Dla mnie to może być dominator na lata Wink
Początek walki zapowiadany jest na godzinę 10:40 czasu Polskiego.
Według tego artykułu Andy ma zaledwie 182 cm wzrostu. Jeżeli taka jest prawda to Parker raczej go zje. Jest za mały, a Mike Tysonem na pewno nie jest. Wink
(08-12-2016 09:56 AM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Według tego artykułu Andy ma zaledwie 1982 cm wzrostu. Jeżeli taka jest prawda to Parker raczej go zje. Jest za mały, a Mike Tysonem na pewno nie jest. Wink

1982 cm.....kurde jak go ten Parker ma trafić Wink.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie