Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Bokserski tydzień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
SD

115-112 Abraham
112-115 Murrray
116-111 Abraham

Niestety, .

ja miałem 115:112 Murray, .
Ch*j z takim boksem. Jakie 116-111 Abraham? A polscy komentatorzy niech lepiej przerzucą się na komentowanie badmintona.
Ja mam 114-113 dla Abrahama lecz można tu było również spokojnie wypunktować minimalne zwycięstwo Murraya.
Do przewidzenia było, że przy równej walce w Niemczech wygra zawodnik Sauerlanda.
Na żywo w Polsacie sport , wlaśnie zaczyna się starcie Perez vs Crolla !

No niestety Brytole nie uszanowali minuty ciszy, w związku z tym co się stało we Francji, .

Anthony Crolla zwycięża,! Cios lewą ręką na wątrobę w piątej rundzie, i Perez już się nie podniòsł,.
!! Brawo,.
Niespodziewany nokaut Crolli na Perezie. Tym razem Kolumbijczyk od początku walczył źle i Crolla u mnie wygrał wszystkie rundy.
Był lepszy od początku, walki,.
Ten cios świetny, .
24.11.2015
CHONBURI, TAJLANDIA
Wanheng Menayothin (Tajlandia) (42) – Young Gil Bae (Korea Pd.) (BB) - słomkowa o pas WBC
Typ: Wanheng przed czasem
25.11.2015
HIALEAH, USA
Erislandy Lara (Kuba) (45) – Jan Zaveck (Słowenia) (W) – super półśrednia o pasy WBA i IBO
Typ: Lara na punkty
28.11.2015
MANSFIELD, AUSTRALIA
Trent Broadhurst (Australia) (38) – Rob Powdrill (Australia) (P) – półciężka
Typ: Broadhurst na punkty
QUEBEC CITY, KANADA
Eleider Alvaez (Kolumbia) (42) – Isaac Chilemba (Malawi) (41) – półciężka
Typ: Chilemba na punkty
James DeGale (Wielka Brytania) (45) – Lucian Bute (Rumunia) (40) - super średnia o pas IBF
Typ: DeGale na punkty
Amir Imam (USA) (42) - Adrian Granados (Meksyk) (38) - super lekka
Typ: Imam przed czasem
DUESSELDORF, NIEMCY
Władimir Kliczko (Ukraina) (46) – Tyson Fury (Wielka Brytania) (44) – ciężka o pasy WBA Super, WBO, IBF i IBO
Typ: Kliczko przed czasem
SENDAI, JAPONIA
Pedro Guevara (Meksyk) (44) – Yu Kimura (Japonia) (P) – junior musza o pas WBC
Typ: Guevara przed czasem
Carlos Cuadras (Meksyk) (40) – Koki Eto (Japonia) (37) – super musza o pas WBC
Typ: Eto przed czasem
DALLAS, USA
Errol Spence (USA) (44) – Alejandro Barrera (Meksyk) (Ś) – półśrednia
Typ: Spence przed czasem
Jermall Charlo (USA) (43) – Wilky Campfort (USA) (P) – super półśrednia o pas IBF
Typ: Charlo przed czasem

Poziomy 46-50 (ideał) dotyczą najwybitniejszych bokserów świata, 41-45 mistrzów świata lub ich godnych rywali, 36-40 solidnych pięściarzy szerokiej czołówki, poniżej są inni nie sklasyfikowani, których oznaczam następująco:
P – prospekt
Ś- średniak
W- weteran
J – journeyman
B- bum
BB – bumobijca tj. bokser z imponującym bilansem będącym skutkiem walk wyłącznie ze słabymi rywalami.

www.bokserzy.cba.pl
Ja o dziwo miałem 115-112 dla Abrahama, przegrał trzy pierwsze rundy, ale potem nieco zdominował Murraya (lub ten trochę odpuścił). Końcówka była bardzo wyrównana i u mnie decydująca, ale nieco bardziej podobał mi się Artur.
Co do Crolli to bardzo dobra walka w jego wykonaniu. Oliwa sprawiedliwa tym razem.
Na chłodno stwierdzam pojedynek ten wydaje mi się bliższy, niż przy oglądaniu na żywo, choć dalej wychodzi mi 115-112 dla Murraya. Ze dwie rundy można było tam jeszcze wycisnąć dla Arthura. Niemniej obejrzałbym rewanż. Choć jeszcze ciekawszy jestem pojedynku Abrahama z Sanchezem. Meksykanin, obecnie, nie wygląda już tak niesamowicie jak kilka pojedynków wcześniej (z racji lepszych rywali). Decydującym może być miejsce odbywania się walki, jeśli chodzi o jakiś konkretniejszy rozkład szans.

Jeśli chodzi o nadchodzący tydzień, rzuca mi się w oczy matchmaking Lary. Wygląda to na beznadziejne zestawienie. Zaveck jest wyraźnie past, wiekowy, wywodzący się z 147 lbs - do tego jest twardy i potrafi się bronić. Nie stanowi on żadnego wyzwania dla Lary i wszystko to pachnie nudną, jednostronną potyczką.

Alvarez vs Chilemba stanowi bardzo interesujące zestawienie. Liczę, że Chilemba wzniesie się na wyżyny i ogra rywala. Bardzo podoba mi się boks pięściarza z Malawi.

Byłbym zdziwiony, gdyby Bute narobił problemów DeGaleowi. Rumun skończył się na Frochu, a "Chunky" wszedł w swój prime i w ringu wygląda bardzo pewnie. Spodziewam się szachów na środku ringu i wygranej przed czasem Brytyjczyka.

Eto vs Cuadras - tutaj mam pewien problem. Japończyk może być, ze swoim wzrostem, niewygodny dla Meksykanina. Myślę, że albo Cuadras wygra przed czasem, albo Eto go wypunktuje. W sumie, obok Kliczko vs Fury, ten pojedynek najbardziej mnie interesuje.

Tak poza tym, ktoś coś wie na temat undercardu Kliczko vs Fury? Boxrec nic nie wie na ten temat Wink
(22-11-2015 07:49 PM)redd napisał(a): [ -> ]Tak poza tym, ktoś coś wie na temat undercardu Kliczko vs Fury? Boxrec nic nie wie na ten temat Wink

Jest o tym w temacie Kliczko vs Fury.
Walczyć ma Kiladze z Gassijewem, a także Hughie Fury (choć nie wiem z kim) i miała też być walka pań...
W sumie to trochę dziwne, że na kilka dni przed galą mniej wiadomo niż więcej Dodgy.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie