Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bokserski tydzień
21-11-2015, 11:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2015 11:50 PM przez Wietnam.)
Post: #31
RE: Bokserski tydzień
SD

115-112 Abraham
112-115 Murrray
116-111 Abraham

Niestety, .

ja miałem 115:112 Murray, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2015, 11:50 PM
Post: #32
RE: Bokserski tydzień
Ch*j z takim boksem. Jakie 116-111 Abraham? A polscy komentatorzy niech lepiej przerzucą się na komentowanie badmintona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2015, 11:56 PM
Post: #33
RE: Bokserski tydzień
Ja mam 114-113 dla Abrahama lecz można tu było również spokojnie wypunktować minimalne zwycięstwo Murraya.
Do przewidzenia było, że przy równej walce w Niemczech wygra zawodnik Sauerlanda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 12:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2015 12:36 AM przez Wietnam.)
Post: #34
RE: Bokserski tydzień
Na żywo w Polsacie sport , wlaśnie zaczyna się starcie Perez vs Crolla !

No niestety Brytole nie uszanowali minuty ciszy, w związku z tym co się stało we Francji, .

Anthony Crolla zwycięża,! Cios lewą ręką na wątrobę w piątej rundzie, i Perez już się nie podniòsł,.
!! Brawo,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 12:34 AM
Post: #35
RE: Bokserski tydzień
Niespodziewany nokaut Crolli na Perezie. Tym razem Kolumbijczyk od początku walczył źle i Crolla u mnie wygrał wszystkie rundy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 12:35 AM
Post: #36
RE: Bokserski tydzień
Był lepszy od początku, walki,.
Ten cios świetny, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 11:25 AM
Post: #37
RE: Bokserski tydzień
24.11.2015
CHONBURI, TAJLANDIA
Wanheng Menayothin (Tajlandia) (42) – Young Gil Bae (Korea Pd.) (BB) - słomkowa o pas WBC
Typ: Wanheng przed czasem
25.11.2015
HIALEAH, USA
Erislandy Lara (Kuba) (45) – Jan Zaveck (Słowenia) (W) – super półśrednia o pasy WBA i IBO
Typ: Lara na punkty
28.11.2015
MANSFIELD, AUSTRALIA
Trent Broadhurst (Australia) (38) – Rob Powdrill (Australia) (P) – półciężka
Typ: Broadhurst na punkty
QUEBEC CITY, KANADA
Eleider Alvaez (Kolumbia) (42) – Isaac Chilemba (Malawi) (41) – półciężka
Typ: Chilemba na punkty
James DeGale (Wielka Brytania) (45) – Lucian Bute (Rumunia) (40) - super średnia o pas IBF
Typ: DeGale na punkty
Amir Imam (USA) (42) - Adrian Granados (Meksyk) (38) - super lekka
Typ: Imam przed czasem
DUESSELDORF, NIEMCY
Władimir Kliczko (Ukraina) (46) – Tyson Fury (Wielka Brytania) (44) – ciężka o pasy WBA Super, WBO, IBF i IBO
Typ: Kliczko przed czasem
SENDAI, JAPONIA
Pedro Guevara (Meksyk) (44) – Yu Kimura (Japonia) (P) – junior musza o pas WBC
Typ: Guevara przed czasem
Carlos Cuadras (Meksyk) (40) – Koki Eto (Japonia) (37) – super musza o pas WBC
Typ: Eto przed czasem
DALLAS, USA
Errol Spence (USA) (44) – Alejandro Barrera (Meksyk) (Ś) – półśrednia
Typ: Spence przed czasem
Jermall Charlo (USA) (43) – Wilky Campfort (USA) (P) – super półśrednia o pas IBF
Typ: Charlo przed czasem

Poziomy 46-50 (ideał) dotyczą najwybitniejszych bokserów świata, 41-45 mistrzów świata lub ich godnych rywali, 36-40 solidnych pięściarzy szerokiej czołówki, poniżej są inni nie sklasyfikowani, których oznaczam następująco:
P – prospekt
Ś- średniak
W- weteran
J – journeyman
B- bum
BB – bumobijca tj. bokser z imponującym bilansem będącym skutkiem walk wyłącznie ze słabymi rywalami.

www.bokserzy.cba.pl

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 12:48 PM
Post: #38
RE: Bokserski tydzień
Ja o dziwo miałem 115-112 dla Abrahama, przegrał trzy pierwsze rundy, ale potem nieco zdominował Murraya (lub ten trochę odpuścił). Końcówka była bardzo wyrównana i u mnie decydująca, ale nieco bardziej podobał mi się Artur.
Co do Crolli to bardzo dobra walka w jego wykonaniu. Oliwa sprawiedliwa tym razem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 07:49 PM
Post: #39
RE: Bokserski tydzień
Na chłodno stwierdzam pojedynek ten wydaje mi się bliższy, niż przy oglądaniu na żywo, choć dalej wychodzi mi 115-112 dla Murraya. Ze dwie rundy można było tam jeszcze wycisnąć dla Arthura. Niemniej obejrzałbym rewanż. Choć jeszcze ciekawszy jestem pojedynku Abrahama z Sanchezem. Meksykanin, obecnie, nie wygląda już tak niesamowicie jak kilka pojedynków wcześniej (z racji lepszych rywali). Decydującym może być miejsce odbywania się walki, jeśli chodzi o jakiś konkretniejszy rozkład szans.

Jeśli chodzi o nadchodzący tydzień, rzuca mi się w oczy matchmaking Lary. Wygląda to na beznadziejne zestawienie. Zaveck jest wyraźnie past, wiekowy, wywodzący się z 147 lbs - do tego jest twardy i potrafi się bronić. Nie stanowi on żadnego wyzwania dla Lary i wszystko to pachnie nudną, jednostronną potyczką.

Alvarez vs Chilemba stanowi bardzo interesujące zestawienie. Liczę, że Chilemba wzniesie się na wyżyny i ogra rywala. Bardzo podoba mi się boks pięściarza z Malawi.

Byłbym zdziwiony, gdyby Bute narobił problemów DeGaleowi. Rumun skończył się na Frochu, a "Chunky" wszedł w swój prime i w ringu wygląda bardzo pewnie. Spodziewam się szachów na środku ringu i wygranej przed czasem Brytyjczyka.

Eto vs Cuadras - tutaj mam pewien problem. Japończyk może być, ze swoim wzrostem, niewygodny dla Meksykanina. Myślę, że albo Cuadras wygra przed czasem, albo Eto go wypunktuje. W sumie, obok Kliczko vs Fury, ten pojedynek najbardziej mnie interesuje.

Tak poza tym, ktoś coś wie na temat undercardu Kliczko vs Fury? Boxrec nic nie wie na ten temat Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 09:11 PM
Post: #40
RE: Bokserski tydzień
(22-11-2015 07:49 PM)redd napisał(a):  Tak poza tym, ktoś coś wie na temat undercardu Kliczko vs Fury? Boxrec nic nie wie na ten temat Wink

Jest o tym w temacie Kliczko vs Fury.
Walczyć ma Kiladze z Gassijewem, a także Hughie Fury (choć nie wiem z kim) i miała też być walka pań...
W sumie to trochę dziwne, że na kilka dni przed galą mniej wiadomo niż więcej Dodgy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości