Pełna wersja: Thabiso Mchunu - Illunga Makabu 16.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nawet na boxingscene nikt nie ma streama, chyba przegrana sprawa.
100 lat za murzynami.
To jest w sumie potworna gafa promotorska, jak można dopuścić do sytuacji, że taka walka jest dostępna tylko w jednym kraju na świecie i tylko na jednej stacji na świecie, do której nie ma dostępu chyba nikt spoza RPA. Jaki jest sens ryzykować taką walkę jak 99,9% bokserkiego świata jej nie zobaczy, a 95% o niej nawet nie wie.
rzeczywiście dziwna sytuacja, ale jakoś przeżyje, nie za bardzo grzała mnie ta walka.
Makubu wygrał na punkty pomimo tego, że po półmetku przegrywał wyraźnie. Mchunu się wystrzelał.
Główna twierdzi, że walka skończyła się przed czasem.

"Pierwsze minuty należały zdecydowanie do geniusza defensywy. Thabiso Mchunu (16-2, 10 KO) pozostawał nieuchwytnym celem dla silniejszego Ilungi Makabu (19-1, 18 KO) i po czterech rundach wygrywał u sędziów 39:37 i dwukrotnie 40:36. Od połowy zakontraktowanego dystansu do głosu coraz bardziej zaczął dochodzić reprezentant Kongo, przechylając szalę na swoją korzyść. W jedenastym starciu lewy podbródkowy poparty lewym sierpem zakończył potyczkę."

W sumie było to do przewidzenia, wygląda na to że nie tyle Mchunu się wystrzelał co nie wytrzymał kondycyjnie tego dystansowania i balansowania i w końcu dał się trafić. Myślałem, że mimo wszystko da radę i jak widać, aż tak wiele nie brakowało.
Co do Makabu - ciekawe jak sobie poradzi z Janikiem Tongue
Ciekawe czy w ogóle jakieś wideo z tej walki trafi do internetuBig Grin
Makabu wygrał, nie stawiałem na niego, tylko szkoda, że nigdzie tego nie można było zobaczyć...
A wygląda ciekawie, jeżeli Mchunu kontrolował początkowe rundy, a potem do głosu zaczął dochodzić Makabu i wygrał przed czasem.