Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
"Kovalev jest jak buldożer. On nie ucieka przed rywalem, ani nie stara się przed nim chować. To facet, który będzie szedł do przodu z myślą o tym, aby mnie znokautować. To będzie największa walka w historii Kanady. Stawką tego pojedynku będą tytuły WBA, WBO oraz IBF wagi półciężkiej. Kovalev uważany jest za najlepszego pięściarza 2014 roku. Ten facet jest 9 w rankingu najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe. Można powiedzieć, że sprowadzę najlepsze nazwisko wagi półciężkiej do Quebecu. Nie należy krzyczeć, że jest się najlepszym, tylko udowodnić to w ringu.

Lubie tego murzyna, zajebisty z niego fajter i po wypowiedziach wnioskuje, że dobra morda z niego. Kibicuję mu w walce z Ruskiem.
Ja dalej żałuję, że Dawson go wtedy nie skończył Big Grin
Ja też lubię Pascala, ale jak z Krusherem będzie boksował tak jak w walce z Bute, te jego popisywanie, np udawanie że nie patrzy na przećiwnika, to naprawdę skończy szybko na deskach, .
Car vs USS oficjalnie potwierdzeni. Stawka to pozycja obowiazkowego pretendenta do mistrzostwa HW z ramienia IBF.

Duva mowi ze trwaja negocjacje na temat jeszcze jednej walki ale nie wiadomo czy to Chilemba czy ktos zupelnie inny.
Pascal chce antydopingowych, wyrywkowych testow, ale Duva nie: http://www.bokser.org/content/2015/01/19...mobile.jsp
Ja szczerze to niewile zrozumialem z jej gadania. Wink
Ruda pierniczy jak potłuczona a może to ,wyciąg z liści dębu' jest tajemnicą siły morderców ze wschodu.
Z głównej :
Nie dojdzie do walki pnącego się w rankingach wagi półciężkiej Artura Beterbijewa (7-0, 7 KO) z Isaaciem Chilembą (23-2-2, 10 KO). Pojedynek miał być częścią marcowej gali Kowaliow-Pascal, jednak promotor Rosjanina uznał, że pięściarz z Malawi nie stanowiłby dla niego wystarczającego wyzwania.

- W ostatnich tygodniach trenowali u swego boksu i powiedziano mi, że Isaac nie był w stanie wytrzymać z Arturem więcej niż dwie rundy. W związku z tym postanowiliśby obrać inny kierunek - tłumaczy Yvon Michel.

Beterbijew wejdzie między liny prawdopodobnie trzy tygodnie później, 4 kwietnia, na gali z udziałem mistrza WBC Adonisa Stevensona. Niebawem wyruszy natomiast za ocean, aby pomagać Pascalowi w przygotowaniach do starcia z Kowaliowem.
Chilemba za małym wyzwaniem... Więc zawalczy ze Stevensonem 4 kwietnia? No bo jak nie Stevenson, nie Pascal, nie Kovalev i na pewno nie Hopkins, to kto jest na tyle dobry, że opłaca się z nim walczyć, a Chilemba jest za słaby i szkoda na niego czasu?Big Grin

Ciekawe o ile słabszy będzie jego przeciwnik od Chilemby i jak bardzo wyjdą na idiotów.
Gość na dorobku a zachowuje się jak niewiadomo kto,narzekał na Chilembę a skończy pewnie z jakimś Samuelem Millerem.Nie lubie takiego gadania.
http://www.boxingscene.com/kovalev-pasca...how--87566

Chilemba vs Vasily Lepikhin na undercardzie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie