Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Grigory Drozd
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Drozd mial wrocic na ring w marcu na gali w Moskwie, ale odpuszcza ten termin zeby na 100% przygotowac sie do walki z Wlodarczykiem pod koniec maja co oznacza, ze walka ta odbedzie sie prawie na pewno.
I taka postawa mi się podoba. Że nie lekceważy naszego pięściarza tylko solidnie się do tego pojedynku będzie przygotowywał.
A ja bym wolal zeby zawalczyl z kims na przetarcie w lutym bo przerwy w cruiser u bokserow sa niesamowicie dlugie. Huck to wzor regularnosci w tej wadze...
Walka Drozd-Wlodarczyk prawdopdobnie 22 maja w Moskwie.
Wiec nie bylo tak zle w kwestii kontraktow, platnosci itd Smile
Jeśli Drozd będzie takiej formie jak podczas ostatnich 2-3walk to Diablo niestety nic nie zwojuje, no chyba, że uda mu się wystrzelić tym lewym sierpem.....generalnie znacznym faworytem Drozd 80/20. Dobrze, że to maj a nie marzec chociaż i tak to w sumie niewiele zmienia... Walka w Rosji zatem decyzji i tak nie dostanie, jedyną szansą jest nokaut, ale bardzo mało realny. Rewanż ma sens ze względów finansowych oczywiście i Krzysiek pewnie ostatni raz posmakuje taką mamonę.
Tym razem Włodarczyk musi ruszyć do przodu a nawet biegać za Drozdem bo jak tak będzie stał na środku ringu to przegra.
Drozd rzucil swiatlo na temat ew. walk wewnatrzrosyjskich w cruiser. Przyznal ze nie chce walk z Lebedevem, Czakijewem czy Kurdiaszowem bo traktuja sie jak rodzina, pomagaja w sparingach itd.

Rabinski tez przyznal, ze do walk miedzy jego zawodnikami dojdzie w ostatecznosci a na chwile obecna chca miec jak najwiecej pasow u siebie.
(19-05-2015 03:25 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Rabinski tez przyznal, ze do walk miedzy jego zawodnikami dojdzie w ostatecznosci
Czyli wtedy kiedy odchodzący na emeryturę Drozd lub Lebioda sprzeda nazwisko Kudriaszowowi lub Czakijewowi. Szkoda. Konfrontacja tych 4 zawodników między sobą byłaby bokserskim świętem.
Drozd, Czakijew i Kudriaszow mają teraz słabych rywali, tak dobrzy zawodnicy nie powinni marnować czasu na potyczki z trzecią ligą. No oczywiście wszyscy mamy nadzieję, że Janik da dobrą walkę, ale chyba nikt nie spodziewa się zwycięstwa Łukasza.
No Łukasz będzie miał bardzo ciężko, ale nic nie jest wykluczone. Drozd mimo wszystko nie jest nie wiadomo jak dobrym pięściarzem. Pytanie, jakiego Łukasza zobaczymy. Czy twardego i solidnego jak z Afolabim, czy słabego z dwóch ostatnich walk. Jeśli tego drugiego, nie potrwa to do piątej rundy. Ale liczę, że to będzie ten pierwszy Łukasz, a wtedy może być nawet ciekawie.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie