Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
(12-01-2012 11:58 PM)willow(konserwatysta) napisał(a): [ -> ]Nie nazwał by średniakiem obecnego Arreolę.... to zawodnik nie ten sprzed kilkunastu miesięcy. o 30-40% lepszy.

Skąd takie mniemanie? Arreola trochę schudł i to mu z pewnością nie zaszkodzi, ale czy sportowo poszedł do przodu... tego się nawet nie da stwierdzić, bo bił się ze strasznymi przeciętniakami, więcej niż klasę gorszymi od Adamka. Niemal 2 lata bez walki z bokserem wysokiej klasy - nic się nie da wielkiego wywnioskować z tego. To jak mówienie na bazie walk Adamka z Medalionem i McBurgerem, że stał się lepszym pięściarzem w tamtym czasie.

Ich walka pewnie i tak się w lato odbędzie i z pewnością będzie dużym sukcesem pod względem zainteresowania, co nie może dziwić. Sami będziemy ją wszyscy oglądać z ogromnym zaciekawieniem.
Ja bym najchętniej zobaczył Adamka z jakimś lekko przebrzmiałym byłym mistrzem jak Peter, Lachowicz, Czagajew lub w rewanżu z Arreolą. Ciekawe mogły by być też pojedynki ze świeżą krwią typu Fury, Price, Chisora, Helenius. Obawiam się jednak, że Ziggy&Roger nie będą chcieli ryzykować drugiej porażki z rzędu i wybiorą jakiegoś starca.
Ja myślę, że cały cyrk zakończy się wypłatą ( i KO) z rąk wszechwładnego Włada...Smile Po drodze bicie mniejszych lub większych leszczy.
Ewentualnie sie szarpnie na Arreole ;] ale to tez nie wyzwanie ...
(25-01-2012 12:26 PM)Terminator2 napisał(a): [ -> ]Ja myślę, że cały cyrk zakończy się wypłatą ( i KO) z rąk wszechwładnego Włada...Smile Po drodze bicie mniejszych lub większych leszczy.
Nierealne. Po przegranej z Witkiem, akcje Adamka spadły tak nisko, że nie otrzyma walki z drugim bratem za obicie paru leszczy. Na razie Góral musi udowodnić, że sam nie jest leszczem. Znając styl dobierania jego przeciwników, nie widzę możliwości, że jeszcze zasłuży na walkę z Władkiem. Już Wach ma na to większe szanse.
@Metzger

Wach ma większe szanse na walkę z Kliczko, ponieważ jeszcze nie walczył z nimi i tylko dlatego... Kogo pokonał Wach żeby mógł dostać szansę walki o mistrzostwo? żeby jeszcze Mariusz prezentował jakiś super styl bokserski.
Dla mnie Wach to zadnych szans nie ma. No chyba ze ustrzelilby jakos szczesliwie Wlada w 1 rundzie i poszedl za ciosem. Warunki ma, wiec czemu nie ale na chwile obecna go nie widze jako mistrza. Ale nie mam nic do niego, po prostu ciężko mi sobie go wyobrazic.
Włada nie ustrzelił Haye więc nie ustrzeli też Wach a nie chce mi się wierzyć, że Mariusz uderza mocniej niż Haye. Nie wyobrażam sobie aby Włada ustrzelił w 1 rundzie ktokolwiek z tych dużych ciężkich ( Helenius,Fury,Price,Wilder) a co dopiero Wach.
No ale ja tez mowilem w kategorii przypadku ;]
Mariuszowi jednak bedzie latwiej niz Haye'owi bo jest wyzszy nie? Ale i tak to ie wiele mu da..
Mariusz łapska ma długie, to prawdopodobieństwo dosięgnięcia jest większe. Ale trafienia mocnym czystym ciosaczem tak samo niewielkie Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie