Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Punktacje walk - temat zbiorczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Panowie mam pytanie;
Na konkurencji staram się wrzucać swoje karty (strzała Literat Sander redd Smile )
I mam taki dylemat jeśli bokser A wygrywa pewnie całą rundę a bokser B rzuca boksera A na deski pod koniec rundy to dajemy 10-10 tak?
Nie, to dajemy 10:9 dla boksera B.
Dzięki Matys rozwiałeś moje wątpliwości Wink
Tam wrzucasz a tu nie? Wink
Jakoś mi się nie chceWink
Zazwyczaj trzeba zakładać nowy temat to trochę zajmuje;D
Może wrzucę kartę John Duddy Luis Ramon Campas. Mastrangelo mówi że to rzeź a akurat mam na dyskuWink.
Być może założe temat wieczorem Wink
(19-01-2014 11:59 AM)rambo7003 napisał(a): [ -> ]Jakoś mi się nie chceWink
Zazwyczaj trzeba zakładać nowy temat to trochę zajmuje;D

Witaj w klubie. Mam tyle walk gotowych do przepisania, ale rowniez nie chce mi sie zakladac tych tematow.Blush
Mayorga temat juz ma.
Sorry, nie popuszcze Tongue
Mam juz jedna karte dla Mayorgi, ale chce raz jeszcze to obejrzec. Niektore odlsony potrzebuja blizszego przyjrzenia sie. Jedna z bardziej poje*anych walk jakie punktowalem.
@BMH i reszta punktujących Wink

Punktowaliście może walki Lennoxa z Mavroviciem, Tysonem i Bruno? Bo zamierzam niebawem dorzucić to do LPW w temacie łączonym w ramach przypomnienia paru obron Lewisa Wink
-Lewis wysoko z Mavrovicem wygral. Nie pamietam, ale chyba okolica 117/118. Pamietam dobrze reklame w tv przed ta walka... LL i Mavrovic jakies urywki z walk i wszystko pod podklad z piosenki P.Diddiego z "Godzilli". Baaaardzo dlugo nie ogladalem tej potyczki, ale cos mi swita ze w ktorejs z rund(7?) Chorwat napedzil stracha mistrzowi.
-Tyson roz*ebal dwa razy Bruno.Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie