Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Uwaga na Erkana Tepera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ustinow wycofał się. Na miejsce Rosjanina, do walki o EBU, został wyznaczony Price. Price vs Teper - jak się zapatrujecie na taki pojedynek?
Nie widzę Price'a wytrzymującego ciosy Tepera.
Price wysoko na pkt,lub ko.
(12-05-2015 05:53 PM)redd napisał(a): [ -> ]Price vs Teper - jak się zapatrujecie na taki pojedynek?

Jeśli do tej walki dojdzie to Teper ma szansę ustrzelić Price'a. David ostatnią walkę miał słabiutką, nawet jeśli uniknie nokautu to może mieć spore problemy z wypunktowaniem Tepera.
Zgadzam się z tytułem wątku ,

"Uwaga na Erkana Tepera" BlushBlushBlushRolleyes
A przez jaką grupę, bądź przez jakiego menadżera był prowadzony ten gość?
Alexander Boris Zastrow (Z!-Promotion)
Pytanko: skoro Teper był na dopingu w walce odbytej 1.5 roku temu to dlaczego pozwolono mu stoczyć później jeszcze dwa pojedynki i dopiero teraz to ujawniono? Przecież to jest jawna kpina i hipokryzja.
Zaraz okaże się, że Muhammad Ali w 1973 był na dopingu i niestety, wszystkie jego późniejsze walki to no contest. Niech uważa też Krzysiu Włodarczyk - coś za dużo sił miał w końcówce z Greenem...
Paranoja.

Żeby nie było, nie bronię tutaj w żadnym stopniu Tepera, ale śmierdzi mi to strasznie.
Zgadzam się z Kubalą, kwestia Tepera to osobna bajka, ale sam fakt że gość wpada na dopingu, a potem się to tuszuje i pozwala mu dalej walczyć jest beznadziejne.

Z drugiej strony daje to wskazówkę, że doping jest spokojnie wykrywalny, tylko układy go maskują. Przyznam, że osobiście wolę taką opcję niż szprycowanie się w sposób niewykrywalny dla naukowców...

Kurde, wprowadziliby obowiązkowe testy przed walką -_-
Swoją drogą jak ZAWODOWY bokser na CYKLU może być takim grubasem jak Teper? Ja rozumiem, że to nie konkurs kulturystyczny, ale to przeciętnie wysportowany gość wygląda lepiej.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie