Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Football Manager 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
To jak masz bazę na 1200 zawodników i ** wydajności to raczej nie FMy zamulają pałę, ale twój komp Big Grin
Mi się w 16 gra całkiem przyjemnie, a że kilka razy chciałem wyrzucić lapka przez okno, no to jest klasyka przy każdym fmie.
12'000 a nie 1'200 jak to napisałeś. No kompa nie mam super, ale parametry ma znośne (poza kartą graf.). A FM też jest tylko symulatorem, nie ma tam jakichś mega animacji, więc trochę mnie irytuje, gdy przywiesza. Ten '08 śmiga aż miło przy dużej bazie danych i aktywnych 9 ligach. Smile
Ale jednak trochę głupio mieć pretensje do gry, że się przywiesza, skoro masz słabą kartę graficzną Wink Ja jak mam przeciętny komp nie będę instalował Wiedźmina i psioczył na twórców, że mi nie chodzi płynnie.
Mój stary laptop miał właśnie to co twój. Niby nie najgorszy, a FM nie śmigał. Powiem szczerze, że nie mogłem grać, jednak jeśli chcesz próbować to polecam wtedy 2D Smile
Ale ja nigdy nie gram na 3D. Big Grin Dlatego mnie to rozbraja. Ja oczekuje tylko bazy jako takiej, żeby było na co polować do klubu. Smile A przykład z '08 i '16 (wiadomo, że to aż 8 lat różnicy) pokazuje, że nawet wyłączając wszystkie "pseudo-bajery 3D", gra po prostu oczekuje więcej od komputera. Co mi się wydaję dziwne, bo przecież silnik jest podobny. O to mi tylko chodzi. Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie