Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Football Manager 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
I jak @Kubala kupiłeś?
Bo ja się zastanawiam i najpierw chciałabym zapoznać się z opinią kogoś kto miał już doczynienia sprawdzenia poprzednich Części.
tej pozycji.
Ja jeszcze nie miałem okazji opcowania z Managerem na pc,.
Docelową stacją rozgrywki u mnie jest konsola, laptopa nie używam do gier, no ale Manager nigdy nie był dostępny na konsole, .
(17-11-2015 03:18 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]najpierw chciałabym zapoznać się

Dziewczyna wchodzi Ci na konto i interesuje się managerami piłkarskimi? Big Grin

(17-11-2015 03:18 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Docelową stacją rozgrywki u mnie jest konsola, laptopa nie używam do gier, no ale Manager nigdy nie był dostępny na konsole, .

Kiedyś chyba były takie stare managery na PSX. Big Grin
ale babol Wink

Nigdy już nie będę pisał z telefonu
Wietnam
Jeśli chciałaś już od dłuższego czasu FM to warto Big Grin
A tak na poważnie, Fm ma to do siebie, że jak kupować, to tylko nowe wersje. W 15 grałem mało, bo obgrywam menedżery porządnie co dwa lata. Od 14 zmieniło się wiele, FM jest bardziej szczegółowy i dodaje jeszcze więcej niuansów do rozgrywki. Powiem tak. Gra jest świetna, podobnie jak jej poprzedniczki, ale ciut lepsza za względu na wiele nowości (często mało zauważalnych). Jeśli nie przeszkadza ci szkaradny tryb 3D (ja mam go mówiąc szczerze... gdzieś), lubisz siedzieć i patrzeć na cyferki to polecam kupić. Ja się jeszcze na maxa nie wkręciłem, wczoraj raptem 25 meczów zagrałem Big Grin
Edit: co ważne, nie zawsze FM był grywalny w dniu premiery - wiecie bugi, błędy itp. Ale w tym roku jest. Zdarzają jej się odchyły (1-11 z Celticiem, 8-8 z BATE), ale... pewnie zostanie to niedługo poprawione.
A jak wygląda sprawa transferów, jest tam troszkę bardziej skomplikowana sprawa z tym
niż w Fifie 16 czy w poprzednich częściach, gdzie wystarczy wpisać odpowiednią sumke i mamy każdego zawodnika,
trochę to naciągane, i za łatwe, .
No błagam cię Big Grin Nie porównuj trybu menedżerskiego FIFY z Football Managerem. Ale odpowiadając na pytanie: Nie, nie kupisz. Żeby kupić dobrego zawodnika naprawdę musisz się postarać i nieraz spędzić ze 2-3 godziny na poszukiwaniu jakiejś perełki w mniej znanej lidze.
No i o to mi chodzi, Smile bo fifa mnie nudzi, lubię tryby kariery gdzie trzeba się ostro postarać,
props, chyba mnie zachęćiłeś,.!
Zobaczę dobre ceny w empiku
Sorry, że zabiorę Was w głęboką przeszłość prawie, że w epokę dinozaurów ale powiedzcie, pomóżcie, jak się gra w te managery? Wink Na myśli mam FM 2007. Właśnie wyrzucili mnie z Jagiellonii na zbity pysk i nie wiem, jak mogę sobie ponownie znaleźć pracą. Sad Nie wiem dlaczego ale w biurze pracy nie mogę, nie potrafię wpisać się na listę. A może wcale nie trzeba tylko znajdę się tam za jakiś czas?

EDIT: Ok, już widzę, że oferty posad muszą same napłynąć, to znaczy ktoś musi stracić robotę a wtedy można złożyć ofertę.
Tak. Jak ktoś jest zagrożony, to wtedy możesz "Wyrazić zainteresowanie", a gdy klub nie ma manager'a, to są 2 opcje:
1) "Wyraź zainteresowanie" - klub dostaje info prasowe, że jesteś zainteresowany objęciem stanowiska manager'a. Jeśli jesteś bardzo dobry, to sam wyjdzie z propozycją, a jak trochę mniej, to albo się z tego powodu ucieszy (w mediach) albo uzna, że w sumie nie masz czego u nich szukać. Tongue
2) "Złóż podanie" - klub dostaje Twoje podanie. Albo je odbiera i wtedy czekasz parę dni (może Cię zaprosi na rozmowę i zaoferuje umowę albo odrzuci podanie w późniejszej fazie), albo od razu je odrzuci.
Wkurzyłem się. Te nowe FM'y tak zamulają pałę, te bezsensowne animacje 3D, w '16 widzę, że dodali jakiś beznadziejny kreator manager'a, że postanowiłem dzisiaj wrócić sobie do '08. Wink Może jak zainwestuję w lepszego kompa, to wrócę do nowszych, a teraz to chyba nie ma sensu, skoro mam bazę na 12'000 zawodników i ** wydajności. -,-
Stron: 1 2 3
Przekierowanie