Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Działy forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zauważyłem pewne zamieszanie z działami "Nadchodzące pojedynki(gale)" i "aktualności". Chodzi o to, że o nadchodzących pojedynkach piszemy głównie w "Aktualnościach", a nie "W nadchodzących pojedynkach". Myślę, że coś z tym trzeba zrobić. Dział "Aktualności" powinien być przeznaczony do komentowania wszelkich wydarzeń ze świata boksu nie będących jednak zaplanowanymi walkami.

Dryga kwestia do mało aktywna część "Na luzie". Proponuję wszystkie 6 działów tej części forum zastąpić jednym o nazwie "Off-topic" lub "Hyde Park". Osobne działy o polityce, filmach, muzyce czy grach na forum typowo tematycznym to przesadne rozbudowanie. Zwłaszcza, że ruch w nich jest symboliczny.

W sumie chodzi mi o to, aby uczynić forum bardziej przejrzystym.
Ja jak pomyślałem "Czemu o pojedynkach gadamy w aktualnościach a nie nadchodzących galach ?" to dosłownie z 10minut później wstawiłeś tam wątek Adamek-Glazkov.

Ale czy sens robić teraz zamieszanie skoro forum już dyskutuje o tym w aktualnościach ?
W aktualnościach powinny widnieć newsy z głównej.
O walkach tak jak Metzger pisze powinniśmy gadać w 'Nadchodzących pojedynkach' zaś faktycznie te działy muzyka,film itp powinno się wrzucić do jednego wora.
(11-09-2013 02:34 PM)RoyJonesJr napisał(a): [ -> ]Ja jak pomyślałem "Czemu o pojedynkach gadamy w aktualnościach a nie nadchodzących galach ?" to dosłownie z 10minut później wstawiłeś tam wątek Adamek-Glazkov.
Temat Adamek-Głazkow wstawiłem do działu "Nadchodzące pojedynki (gale)", więc nie wiem gdzie bardziej by pasował.

(11-09-2013 02:34 PM)RoyJonesJr napisał(a): [ -> ]Ale czy sens robić teraz zamieszanie skoro forum już dyskutuje o tym w aktualnościach ?
Ale na potencjalnych nowych użytkownikach ten burdel dobrego wrażenia nie zrobi. Ordnung mus sein! Czarne ma być czarne, a białe - białe. A treść działów ma odpowiadać ich nazwom.
Pomysł jest dobry. sprzeciwu absolutnie nie podałem. więc czemu go nie wprowadzić?
Pomysły Metzgera są dobre, aktualności to newsy a w dziale nadchodzące pojedynki (gale) niech będą tematy tyczące się walk.
Trzeba to ogarnąć, ostatnio rzadko wpadam mam trochę roboty.

Maynard
Masz jakiś kontakt z szakalem?? Czy mógłbyś stworzyć dział Wirtualny Bukmacher?
Aktywny admin potrzebny ale czy jest taki?

Poparlibyście moją kandydaturę na moderatora? Bo dostałem cynk, że byłaby szansa na jeszcze jedną taką osobę.

Lub Admina nawet.
Jak teraz się podoba układ?
Sander
Pewnie że poparł bym twoją kandydaturę na moda, a na admina to ide ja hehhehe.Tak serio to przydał by się ktoś kto ogarnie uaktualni LPW, ja coś tam zaktualizowałem ale samemu ogarnąć tyle spraw i jeszcze się udzielać a czasu brak...
Stron: 1 2 3
Przekierowanie