Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Działy forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nie przewiduję powołania nowego admina. Co do modów, przemyślę sprawę.
@Sander
Moje poparcie masz.

@Maynard
O to chodziło.

Zatem prośba do wszystkich użytkowników szacownego forum: od dziś o nadchodzących pojedynkach (galach) NIE piszmy w dziale aktualności! Bo zrobi się bałagan.
Wirtualny Bukmacher ma swój oddzielny poddział od tej pory. Do Nadchodzących Pojedynków przeniosę te... rzeczywiście nadchodzące.
Dobra robota @Maynard i dobry pomysł @Metzger.
Nie no skoro jesteś @Maynard to nie ma co więcej osób powoływać na admina. Ale mod by się pewnie przydał.
Proszę jeszcze, by w Nadchodzących Pojedynkach były tylko te rzeczywiście potwierdzone. W Aktualnościach może pojawić się miejsce na pogłoski w rodzaju Szpilka-Zimnoch, jeśli media o czymś podobnym bedą informować.
(11-09-2013 06:30 PM)Maynard napisał(a): [ -> ]Jak teraz się podoba układ?
Teraz lepiej, choć uważam, że dział "Offtop" mógłby się obejść bez poddziałów. Poza tym proponuję zmienić "Boks amatorski w Polsce" na po prostu "Boks amatorski".
Ja bym jeszcze schował w jeden temat Regulamin, Pomoc, Przedstaw się itd i nazwał to SPRAWY ORGANIZACYJNE.
(11-09-2013 06:56 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Poza tym proponuję zmienić "Boks amatorski w Polsce" na po prostu "Boks amatorski".

Done.
@Maynard
Pokazałeś się po kilku miesiącach kompletnej nie aktywności na forum, a na chęć Sandera na podjęcie stanowiska admina odmawiasz a na moderatora łaskawie ''przemyślisz sprawę''. Good job, bro.
Kolejna propozycja: z nazwy działu "Nadchodzące pojedynki i gale" można by usunąć słowo "nadchodzące", bo przeca dyskutujemy tam nie tylko o nadchodzących pojedynkach/galach, ale też tych minionych.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie