Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Chisora vs Gerber
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Jeszcze ja przyspamujęTongue
KSW 24 nie obejrzę. Wybieram boks, który będzie bardziej emocjomujący, na wyższym poziomie, i nie w PPV.
Urlop mam więc sobie tego Bojcowa dziś przestudiuję. Poszukam zalet i wad. Bo tak na teraz to mi ciężko ocenić ten pojedynek.
Przerwy i wyjście do ringu raz - dwa razy do roku odbiły się głównie na fizycznej formie Bojcowa. Praca nóg to powolne człapanie, ciosy dosyć sygnalizowane, lewy prosty w niczym mu nie pomaga, dosyć ociężały, ręce wolne. Słabo wchodzi w walki, szarża Chisory w stylu Brewstera z walki z Andrew może to szybko zakończyć. Do tego mało ciosów i zrywów w wykonaniu Bojcowa widzę. Rosjanin w walce z Nesterenko a Wilsonem np to duża różnica na minus do ostatniej walki. Żadnych sensownych rywali na rozkładzie i teraz wyjazd na wyspy do Del Boya? Silna prawa ręka jest ale fizycznie słabiutko.. Ostatnia walka Bojcowa w jakimś garażu bez światła a tutaj gorąca brytyjska publika.. Dereck Chisora jest dla mnie zdecydowanym faworytem.
Chisora jest faworytem, ale mimo wszystko, pomimo tego co piszesz, Bojcowa nie skreślam. Ten człowiek jest tak nieobliczalny, że... sam nie wiem co o nim myślećTongue
Bojcow powiedział, że potrzebuje walki na przetarcie przed Chisorą. Przeczuwałem, że do tego starcia nie dojdzie.
To kontrakty już podpisane czy nie?
Co do Bojcowa, to może i ma czym uderzyć, ale jest dosyć "sztywny" w tym swoim boksowaniu. A Chisora jak to Chisora taki taran, mam nadzieję, że wróci taki jak wcześniej i będzie napierał cały czas.
(28-08-2013 10:43 AM)Metzger napisał(a): [ -> ]Bojcow powiedział, że potrzebuje walki na przetarcie przed Chisorą.
Nie dziwi mnie to. Po tym jak zobaczyłem dziś jego ostatnie walki to on nie ma czego szukać w czołówce HW. Wyglądał tam bardzo słabo. Del Boy by go zjadł. Aż dziwne mi się wydawało to, że Sauerland puszcza go na Wyspy w takiej dyspozycji..
Dodałem ankietę i zaktualizowałem temat.
Wątpię w przygotowanie Bojcowa, do walki już niewiele czasu, a on sam nie błyszczał ostatnio. W ogóle orientuje się kto jest w sztabie szkoleniowym Rosjanina?
Widzę, że większość z Was stawia na Derecka...to w takim razie ja twierdzę, że Bojcow pokona Chisorę, przez TKO. Tak zagłosowałem w ankiecie.
Ja się jeszcze wstrzymam. Zobaczymy co będzie działo się z Bojcowem do walki.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie