Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najlepsze walki w historii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Gołota vs. Bowe
Gołota vs. Bowe II

Zwłaszcza ta druga walka zawsze będzie dla mnie niesamowitym przeżyciem, a końcówka w wykonania Andrew (pomijając uczucia mnie, jako kibica), wygląda jak wyreżyserowana, niemal jak z Rocky'ego. Piękne. A i obie trzeba traktować jako nierozerwalną całość.

Trylogia Hollyfield - Bowe również ogromnie mi się podobała, znakomity pokaz umiejętności nieosiągalny dla dzisiejszych ciężkich. Przepraszam, kibiców braci Smile
Dorzuciłbym jeszcze Alexis Arguello vs Ray Mancini. Kapitalny pojedynek. Młodziutki Mancini (wtedy 20, albo 21 lat) rzucił wyzwanie wielkiemu mistrzowi. Z jednej strony pokaz wielkiej determinacji i serca do walki Manciniego, a z drugiej mistrzowskiego rzemiosła i kunsztu Alexisa Arguello. Alexis kapitalnie rozegrał ten pojedynek, dał się Rayowi wyszumieć, w środku walki przejął inicjatywę, a pod koniec całkowicie dominował, kończąc walkę efektownym nokautem. Jak dla mnie rewelacyjny pojedynek, całe piękno boksu.
Ja proponuję walkę Holyfield v Bowe I. Wydaje mi się, że to najlepsza walka jaką kiedykolwiek oglądałem w wadze ciężkiej...
Nie będę klasyfikował według miejsc ale na pewno wśród najlepszych walk jakie widziałem muszę wymienić :
Bowe vs Holyfield I, Cotto vs Torres, Corrales vs Castillo I, Gatti vs Ward(trylogia), Brewster vs Liakhowicz, Barrera vs Morales I.
Na dniach, razem z Redd'em podejmiemy sie podobnego tematu. Mamy zamiar, podzielic sie dywizjami i wybierzemy po kilka walk(powiedzmy po 5), ktore wg Nas sa najlepszymi potyczkami w roznych wagach. Redd zacznie od HW, ja CW... i tak dalej. Do opisu kazdej walki dorzucimy link z nagraniem, kilka zdan wlasnych przemyslen, nasze "gole" wyniki+ewentualnie wyniki punktowych.Wink

Z walk ktore zapadly mi w pamieci, to na pierwszym miejscu zdecydowanie znajduje sie Leonard-Duran I. Reszte zachowam dla siebie i wspomne o nich w temacie ktory niebawem stworzymy.
@BMH
Czekam z niecierpliwością. Będzie o czym pogaworzyć.
(26-11-2013 12:07 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Na dniach, razem z Redd'em podejmiemy sie podobnego tematu. Mamy zamiar, podzielic sie dywizjami i wybierzemy po kilka walk(powiedzmy po 5), ktore wg Nas sa najlepszymi potyczkami w roznych wagach. Redd zacznie od HW, ja CW... i tak dalej. Do opisu kazdej walki dorzucimy link z nagraniem, kilka zdan wlasnych przemyslen, nasze "gole" wyniki+ewentualnie wyniki punktowych.Wink

I jak panowie aktualna sprawa?
Jak najbardziej, walki mamy wybrane juz od jakiegos czasu, brakuje tylko... sam nie wiem czego. Redd, do weekendu damy rade?Smile
Od jutra do końca tygodnia mam czas i spokojnie mogę zabrać się za robotę Wink Obgadamy na priv jak dzielimy się obowiązkami i można w weekend wrzucić zestawienie.
Byłoby o czym podyskutować więc zakasajcie rękawy Smile
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie