Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najlepsze walki w historii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
14 września 1923 Jack Dempsey i Luis Firpo stoczyli pojedynek tak dramatyczny, że amerykański malarz George Bellows aż musiał namalować o niej obraz. Dempsey bronił tytułu Mistrza Świata wagi ciężkiej, cała walka trwała niecałe 3 minuty, a zaliczyła aż 11 nokdaunów, w tym Dempseya wypadającego za ring na stół dziennikarzy - co uwiecznione zostało na obrazie. W 57 sekundzie drugiej rundy Jack Dempsey znokautował Firpo, a cała walka została uznana za jedną z najlepszych w historii.
Jest z tej walki jakiś filmik? Wiem, że pytam o rzecz trudną być może niemożliwą do zdobycia. Ale... ten obraz? To już gdzieś w sieci powinien być?
(29-01-2016 11:55 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Jest z tej walki jakiś filmik? Wiem, że pytam o rzecz trudną być może niemożliwą do zdobycia. Ale... ten obraz? To już gdzieś w sieci powinien być?

Obraz jest. Wystarczy wpisać imiona bokserów. Big Grin Chyba nawet na boxrec'u był.
Fajny ten obraz. Niby tylko walka bokserska, jakiś tam kadr a jednak fajnie oddany.
yt ma wszystko , nawet walkę Dawida z Goliatem można znaleźć Smile


Dzięki Wietnam. Wink A ja byłem tak pewny, że nie ma, że nawet nie szukałem. Pytanie, które zadałem na forum myślałem, że rzucam na wiatr. Wink
Hahaha, jak zobaczyłem tego sędziego biegającego wokół nich, to dla mnie to zaczęło przypominać Benny Hill'a. Big Grin Big Grin Big Grin I te ciosy zaraz po KD. XD Zawodnik dobrze nie wstał, a tu już mu bomba na twarz leci. XD
Dokładnie. Wink Mnie trochę to się kojarzyło z filmami Flip i Flap czy też z tymi z Chaplinem. Wink Można by powiedzieć, że gag za gagiem. Wink
Chciałbym dzisiaj sobie wieczorem odświeżyć
kilka ringowych wojenek z dramatycznym przebiegiem
bo mało mamy takich ostatnio, coś w stylu:

Bradley vs Prowodnikow, czy wojny w półdystansie
Fonfara vs Cleverley , oraz coś z kategorii ciężkiej
w stylu Breazeale vs Ugonoh ale dłuższego, co
byście polecili ?
Barrera - Morales 1, Castillo - Corales, Tua-Ibeabuchi, Kliczko-Brewster, Maidana-Khan
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie