Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Hopkins vs Murat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Między Floydem a Bernardem w warunkach fizycznych jest taka różnica jak np. Adamkiem i Kliczką...to już lepsza byłaby walka Hopkinsa z Martinezem i realniejsza...

Albo co lepsze z Golovkinem.
Jakby Martinez generowal takie hajsy jak Floyd, to czemu nie? Hopkins-Golowkin? To bylaby glupota ze strony "dziadka"... milionow Bernard za ta walke nie zarobi, a ryzyko brutalnej czasowki duze. Dla mnie Hopkins powinien celowac w zawodnikow, ktorzy sa na zblizonym etapie kariery(Sergio by tu faktycznie pasowal), a nie GGG, czy Kovaliev. Zreszta w przypadku Hopkinsa i drogi jaka dla siebie wybierze, jest jest jeden pewniak... tu nic nie ma pewnego.Wink
(28-10-2013 11:47 AM)BMH napisał(a): [ -> ]Jakby Martinez generowal takie hajsy jak Floyd, to czemu nie? Hopkins-Golowkin? To bylaby glupota ze strony "dziadka"... milionow Bernard za ta walke nie zarobi, a ryzyko brutalnej czasowki duze. Dla mnie Hopkins powinien celowac w zawodnikow, ktorzy sa na zblizonym etapie kariery(Sergio by tu faktycznie pasowal), a nie GGG, czy Kovaliev. Zreszta w przypadku Hopkinsa i drogi jaka dla siebie wybierze, jest jest jeden pewniak... tu nic nie ma pewnego.Wink

Jak już powiedziałem - Martinez, Golovkin, Kovalew walczą dla HBO i musiałaby nastąpić radykalna zmiana w polityce tej telewizji by do takich walk doszło. Od ponad pół roku zawodnicy Golden Boy Promotions walczą na innych stacjach niż HBO, głównie na Showtime i Fox Sports (w ramach Monday Night Boxing). Szczerze wątpię w opamiętanie się HBO, zatem stratą czasu jest rozpatrywanie tych pojedynków w kontekście przyszłości.
Najbardziej realny wydaje sie pojedynek z Adonisem, choc mam nadzieje, ze do niego nie dojdzie.
(28-10-2013 05:34 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Najbardziej realny wydaje sie pojedynek z Adonisem, choc mam nadzieje, ze do niego nie dojdzie.

Sęk w tym że ten też walczy na HBO. I raczej tego nie zmieni bo tutaj ma Kovalewa, Fonfarę, Dawsona, Pascala, Bute, itd. To bardzo zmienia perspektywę, ale mało kto bierze ten aspekt pod uwagę.
Jezeli do tej walki nie dojdzie, to nie bede rozpaczal. Hopkins to dla mnie jeden z najwiekszych bokserow all time, wiec wolalbym przed emerytura zobaczyc jak bije Fonfare, czy kogos mniej znanego, niz mialbym zobaczyc jak ktos go masakruje.
Przecież na darmo GBP Szumenowa nie wzięło, będzie unifikacja jak nic.
Matys
Też tak myślę, pisałem już o tym wcześniej.Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie