Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Boks to jednak śmieszny sport. W dupe z takim sędziowaniem. Wkurwiony jestem.
Mogę jeszcze posrawić wszystko co mam na Povetkina?
Komentatorzy na boxnation powiedzieli, że mało widzieli w boksie gorszych rozcięć niż miał w tej walce Masternak.
U mnie też Master przegrywał na punkty, niewiele ale jednak. Takie przerwanie budzi niesmak, delikatnie pisząc...
@Martin
Takie przerwanie? czyżby kolejny po Kostyrze znawca, który twierdzi, że Masternak mógł dalej walczyć? nienormalni jesteście? Drozd go miał zabić? przecież tyle ciosów co on tam przyjął to o matko... jak najbardziej dobra decyzja sędziego. I tak był mocno wyrozumiały, że nie przerwał tego już w 7 rundzie! ogólnie to już myślałem, że Mastera do 4 rundy nie dopuści przez kontuzję.
@RedHawk
Nie przesadzaj, w końcu to jest k...wa boks! Nie było nokdaunu.
(05-10-2013 07:54 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Mogę jeszcze posrawić wszystko co mam na Povetkina?
Lepiej nie, bo na chleb nie będziesz miał jutro Tongue
Widzę, że oprócz Martina inni też twierdzą, że walka została przerwana za szybko. On go miał zabić? Masternak przyjął chyba z 20 ciosów przed przerwaniem walki.
Rosja... Lebedeva musieliby na noszach znosić, a i tak walki by nie przerwali, a tutaj w pierwszej cięższej sytuacji walka przerwana.
@RedHawk

Były już setki walk, w których sędziowie puszczali takie sytuacje. żeby daleko nie szukać: Jackiewicz vs Rodriguez.
@Martin
Co z tego, że nie było nokdaunu? Adamka walke z Kliczko też przerwał za szybko? przecież nie było nokdaunu. Sędzia zrobił to co należało zrobić, szkoda zdrowia Masternaka to i tak nie miało prawa się inaczej skończyć jak wygrana na pkt Drozda. A możliwe, że skończyłoby się jakimś ciężkim nokautem, a po co?