Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Keith Thurman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Do Thurmana ustawia sie kolejeczka, narazie jeden chetny: Shawn Porter wraca pojutrze na gali Haymona na Spike TV, ale juz mowi ze chetnie zmierzy sie z Keithem na jednej z kolejnych gal Ala.
Jest to dosc prawdopodobne i szykuje sie kolejny hicior (oczywiscie jesli Porter nie wtopi z Garcią).
Thurman wraca 11 lipca, rywalem Collazo.
Słabo... spodziewałem się kogoś lepszego.
Collazo nie będzie stanowił żadnego zagrożenia dla Keitha, walka do jednej bramki.




Big Grin
Nie wiem czy to jest powszechnie wiadome, ale dzisiaj dokopałem się do informacji, że Keef ma częściowo polskie korzenie ( matka z polsko-węgierskiej rodziny).
Mógłbyś podać jakieś szczegóły?
Debra Thorsen tak się nazywa jego matka.
Wywiad z 2k15:
http://www.espn.com/boxing/story/_/id/12...ster-craft

I'm one of the best fighters that America has to offer. I'm a true American, born and raised. My father is African-American. My mother is Polish and Hungarian.
No to trzeba będzie kibicować rodakowi.
Swego czasu uważałem Thurmana nie tylko za lidera wagi półśredniej, ale i za jednego z najlepszych bokserów P4P. Sadzę, że nie tylko ja miałem takie odczucie. Jednak jego kariera nie ułożyła się tak, jak można się było spodziewać powiedzmy w 2015. Być może miały na to wpływ czynniki zdrowotne, ale gdzieś zniknął ten ringowy killer, który z góry nastawiał się na nokaut i swój cel osiągał. Zamiast tego zaczął wygrywać niewielkimi różnicami punktowymi, a wczoraj uległ Manny'emu Pacquiao i stracił pas WBA Super. Z wynikiem można by polemizować, ale ważniejsze moim zdaniem jest rozszyfrowanie przyczyny słabych końcówek walk Thurmana w ostatnim czasie. Z Mannym moim zdaniem prowadził, ale przegrał 2 z 3 ostatnich rund, co zdarzało mu się już wcześniej. Być może jest to kwestia niezbyt dobrej kondycji, ale biorę pod uwagę też inną możliwość. Thurman ma z reguły dobry początek walki (wczoraj było inaczej, ale straty odrobił) i w pewnym momencie pojedynku osiąga punktowa przewagę, którą stara się bezpiecznie dowieźć do końca. Takie kunktatorstwo sprawia, iż boksuje w końcowych rundach poniżej swoich możliwości i w efekcie rundy te przegrywa. Walka z Mannym stała na dobrym poziomie i była ciekawa, ale generalnie wolę oglądać w akcji Spence'a lub Crawforda, bo w ich boksie nie ma żadnej kalkulacji, tylko spontaniczność, którą Thurman zatracił.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie