Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: TOP 10 P4P - POLSKA.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Chyba o to, że Adamek osiągnął więcej w całej karierze, a w ostarnich trzech latach Diablo z czym trudno się nie zgodzić.
AFPL, rozumiem, że ty Adamka cenisz za CAŁĄ karierę, a ostatnie słabsze lata (chyba że wg ciebie nie) nie mają znaczenia. To w takim razie w sumie mógłbym umieścić na 1-2 miejscu Andrzeja Gołotę, który dobre 10 lat temu dawał najlepsze walki w historii polskiego boksu, resume ma niezły, a kariery definitywnie nie zakończył? A że ostatnio nie walczył, a jak już to wszystko przegrywał to co tam, błahostka. Kiedyś był dobry...
Gdybym miał ich ustawić w rankingu to kierując się osiągnięciami i postawą z całej kariery to nr1 Adamek, a gdybym sugerował się dyspozycją z ostatnich 2 lat to nr1 Diablo.
Ale nie biorę się za taki ranking bo od miejsca 5 w dół to bym kompletnie nie miał pomysłu na to.
Ja mam tak samo jak Wy, za cala kariera Adamek... w swoim prime byl kurewsko dobry, szybki, dynamiczny, mial serducho, wytrzymalosc, cios etc. choc pewne ogranicznia tez mial. Jednak patrzac na ostatnie walki Polakow, to dla mnie lepszy Diablo, nokauty na wyjazdach, obrony pasa, to mowi samo za siebie.
Dlatego tez zapytalem, jakimi kryteriami kieruje sie AFPL, bo szczerze mnie to zastanwia i licze na odpowiedz.Wink
Mi się wydaje o ile mogę się trochę wcielić w skórę AFPL Tongue że zgadza się również że ostatnio lepiej wygląda Diablo ale mimo to wcąż boksersko lepszy jest Adamek i ich walkę by wygrał (tyle, że póki tej walki nie ma to nie powinien to być argument). Spadek formy Adamka pewnie też zauważa ale jest pewny, że Adamek jest lepszy niż w walkach z USS i Eddiem.
Ale czekam też na jego zdanie Tongue
W sumie to taki Malujda też ma szansę pokonał Maszczyka, to chyba nie powinno oznaczać, że jest lepszym bokserem od niego?Tongue
Adamek, to inna waga niz Wlodarczyk, jezeli AFPL powoluje sie w swoim rankingu na to, ze zawodnik z ciezkiej, pobilby jr.ciezkiego, ktory nigdy nawet jedna noga nie byl w HW, to jest absurdalna proba argumetow, by za wszelka cene wyszlo wyszlo na jego.
Jak mowie, dla mnie Golovkin, to zafundowalby Floydowi ciazki KO, mam teraz dac go na pierwsze miesce w p4p? Abstarkcja..
Poczekajmy na @AFPL.
I się wszystkiego dowiemy.
Przemyślałem sprawę i macie rację. Jeżeli chodzi o ostatnie 2 lata to nr 1 na dzisiaj jest Włodarczyk. Jeżeli chodzi o całokształt, nie licząc ostatnich dwóch lat to Adamek. Jednak moim zdaniem w ew. starciu Adamek-Włodarczyk to nie Krzysiek a Tomek byłby ZDECYDOWANYM faworytem, dziwi mnie to jak ktoś widzi faworyta w Diablo, który poza szczelną gardą i świetnym lewym (zauważcie, że ten lewy tak na prawdę robi wrażenie na przeciwnikach gdy Ci już oddychają dupą) nie posiada ŻADNEGO atutu, którym mógłby Adamka zaskoczyć.
Cunningham też miał nie mieć żadnego atutu - miał latać po ringu od lewej do prawej. Bo szklany, bo waciak..
Diablo to bardzo poważna postać cruiser i schyłkowego Adamka mógłby czapnąć.
Wlodarczyk nad Tomkiem??Ty laiku.Wink Napisz jeszcze jakie byly Twoje kryteria, to moze wiele wyjasnic.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie