Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: TOP 10 P4P - POLSKA.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
AdamekFightPL, chyba chce zabłysnąć na forum.Big Grin
No i udalo mu sie Wink
(22-05-2013 08:46 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]W kolejnym pojedynku zmierzy się z mało znanym Gabrielem Campillo,

Wracajac do tematu, to ja naprawde umiem zrozumic, ze ktos ceni Adamka wyzej, choc partrzac na ostatnie 2-3 lata, to jednak Wlodarczyk robi lepsze na mnie wrazenie, glownie za sprawa pasa.
Nie wiem jakimi kategoriami oceniacie Adamka czy Włodarczyka, ale to obecnie najlepszy polski pięściarz i żaden Włodarczyk walczący na galach Wojak Boxing Night nie jest od niego lepszy. Ani boksersko, ani nie jest bardziej utytułowany... Czyli waszym tokiem rozumowania gdyby tak Mayweather nie miał mistrzowskiego pasa w swojej kategorii a jakiś inny Amerykanin też w jego kategorii miał pas to własnie jemu należało by się pierwsze miejsce w P4P?
@BESTIA
Nie chce zabłysnąć bo świecie już wystarczająco mocno Smile
Diablo i Adamek na tę chwilę są najlepsi a który lepszy?
Walka między nimi byłaby odpowiedzią ale jedno jest pewne. Adamek najlepsze ma za sobą a jeśli chodzi o Diablo to to jest właśnie jego czas. Moja wizja ich obecnych umiejętności i fizycznych możliwości to 51/49 dla Diablo. I sympatia również dla Włodarczyka..
(25-07-2013 10:36 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Nie wiem jakimi kategoriami oceniacie Adamka czy Włodarczyka,

Nie wiem jak inni, ja oceniam resume z ostatnich 2-3 lat, i w tym elemencie mistrz swiata WBC-Wlodarczyk, wyprzedza Tomasza, ktoremu albo pomagali sedziowie, albo daje slabe walki. Ty na jaki okres czas sie powolujesz... 10 ostatnich lat?Huh

(25-07-2013 10:36 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Czyli waszym tokiem rozumowania gdyby tak Mayweather nie miał mistrzowskiego pasa w swojej kategorii a jakiś inny Amerykanin też w jego kategorii miał pas to własnie jemu należało by się pierwsze miejsce w P4P?

Maywetaher to slaby przyklad z dwoch powodow, bo po pierwsze to jest Mayweather(jak nie wiesz ocb. to zajrzyl w boxrec), a po drugie ma pas, wiec gdybanie odstawmy na bok. Jezeli jest mowa o zawodnikach wybitnych, to pasy schodza na drugi plan.
Idac natomiast Twoim tokiem rozumowania, wystarczy nazywac sie Tomasz Adamek i byc z Gilowic, zeby zawsze stawiac go wyzej niz np. mistrza swiata, ktory dwukrotnie nokautowal rywali na ich terenie. Zreszta sam przyznales, ze dopoki Tomasz jest aktywny, to bedzie u Ciebie nr.1, a takich rzeczy nikt nie potraktuje powaznie kolego.

(25-07-2013 10:36 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Nie chce zabłysnąć bo świecie już wystarczająco mocno Smile

W kazdym temacie AFPL... zwlaszcza Adamka, i MMA, my laicy mamy fart, ze mozemy sie tylu rzeczy dowiedziec.Smile

PS. Campilo jest dla Ciebie naprawde malo znany? Zobacz nawet laicy go dobrze znaja.Wink


(25-07-2013 10:47 AM)Sander napisał(a): [ -> ]Diablo i Adamek na tę chwilę są najlepsi a który lepszy?
Walka między nimi byłaby odpowiedzią ale jedno jest pewne. Adamek najlepsze ma za sobą a jeśli chodzi o Diablo to to jest właśnie jego czas. Moja wizja ich obecnych umiejętności i fizycznych możliwości to 51/49 dla Diablo. I sympatia również dla Włodarczyka..

Ja wyraznie faworyzowałbym Adamka, tylko w jakiej mialo by to byc wadze? Na dzis dzien kierowanie sie miejscami w rankingu, na zasadzie kto moim zdaniem, by z kim wygral jest glupie, zwlaszcza, ze mowimy o bokserach z rownych dywizji.

To tak jakby zapytac, kto by wygral GGG, czy Floyd... dla mnie Golovkin, teraz mam go dac na 1 miejsce p4p? Jaja jakies.Rolleyes
W wadze ciężkiej czyli Diablo parę kg w górę.
Sander
Kto wie, czy Diablo lapiac "pare" kilogramow, nie ruszalby sie jak mumia. Jak mowie, dla mnie kierowanie sie w rankingu domyslami by co by bylo gdyby... zawodnikow z roznych dywizji, to abstrakcja. Przyklad Floyd-GGG, powinien tu doskonale sie wpisywac w temat Diablo w HW, i walka z Adamkiem.
AFPL, a Ty jakimi kryteriami sie kierujesz tworzac ranking? Bo jezeli pasy, jakosc rywali, czy styl ostatnich zwyciestw, to dla Ciebie sprawy mniej wazne, to co jest istotne?
W przypadku Adamka i Diablo sprawa jest jasna : cała kariera - Adamek, ostatnie 2-3 lata - Diablo.
(25-07-2013 12:06 PM)Sander napisał(a): [ -> ]W przypadku Adamka i Diablo sprawa jest jasna : cała kariera - Adamek, ostatnie 2-3 lata - Diablo.

Nie bardzo rozumiem ocb.Tongue
Sander
Krzysiek jeszcze nie zakończył kariery jeśli zdominował by CW to mógł by być nad Adamkiem w skali całej kariery.Ale na dzień dzisiejszy numer 1 jest adamek.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie