Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Cop
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Czy to aby na pewno ten sam cop z głównej? Przecież on mnie zna, kontaktował się ze mną parę razy i pisał mi długie maile, kiedy zbanowałem go w przeszłości. Wtedy gorąco mnie zapewniał, że popełniam błąd i z szacunkiem wyrażał się o mnie i mojej pracy. Apelował o przywrócenie, które miało pomóc całej stronie Bokser.org, nawet przesyłał mi zdjęcia. Oczywiście mam tamte wiadomości do dzisiaj, właśnie je przeglądałem. Jest więc kilka możliwości:
A) cop obraził się na mnie i próbuje mnie dyskredytować. Bez komentarza. To by tylko pokazało, że słusznie z nim postąpiłem.
B) ma totalną sklerozę, w co absolutnie nie wierzę. Jest mimo wszystko inteligentnym gościem z dużą wiedzą. Wiem, że mnie pamięta.
C) to nie jest ten sam cop, tylko ktoś się pod niego podszywa. Takich akcji bywało więcej, nie byłoby to nic nowego.
Dobrze piszesz redd Smile
Jeszcze cop się czkawką odbije dla tego forum.Osobiście to trace ochote by się udzielać bo wchodze tu,czerwone rękawice i w każdym temacie boks to biznes...

Dudas
Jeżeli moge spytać zdjęcia z gal ?Smile
Ja już powoli mam dosyć. Czytać mi się już tego nie chce a co dopiero dodać coś od siebie...
Wszędzie te jego wywody... "Boks zawodowy", "boks to biznes", "język Polski nie jest moim pierwszym" i to ciągłe cytowanie postów innych userów. Ten człowiek jest tak uciążliwy, że ciężko to opisać... Ignorowanie go nic nie da bo przecież wielu ze starych userów z nim dyskutuje... Efekt? Tematy gdzie się udziela odstraszają...
Co za cyrk tutaj się robi Big GrinBig GrinBig Grin . Najpierw " cop historia prawdziwa" przytoczona przez RedHawk'a , potem zbiorowy strach przed atakiem gimbazy i innych chujoz , a teraz rozpamiętywanie korespondencji i podważanie prawdziwości cop2. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń , póki co jest beka Big Grin .
(02-03-2014 07:58 PM)redd napisał(a): [ -> ]Widzę, że co po niektórzy cieszą się, że na forum "są kontrowersje i dyskusje o dupie Marynie",

Redd
Po co ta cezura?Big Grin
[Obrazek: Stephen-Colbert-Popcorn.gif]
Dwa dni tego stwora na forum i już syf w tematach. Oby tak dalej...
@Sander
Nie histeryzuj , póki co śmietnik jest w tym temacie i jeszcze w jednym gdzie @Metzger uczy polskiego tego "stwora" Smile .
Szkoda, ze jest tu takie sztywne towarzycho.Big Grin Ja chetnie bym poczytal kolege cop'a.
Ja Nie mam przyjemności pisać z kimś kto ma mnie za barana a samego siebie kreuje na alfe i omege pisząc ciagle o boksie jako biznesie...
Bym zapomniał jak cop może pisać tu na forum z zaściankowymi i prowincjonalnymi kmiotami...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Przekierowanie