Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Waga ciężka - MEKSYK, KANADA, KOSTARYKA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Kurcze przegapiłem walkęSad Ale z tego co czytam to strasznie zdemolował Hanksa. Spodziewałem się wyrównanej walki.
*Bermane Stiverne wciąż czeka na powrót Vitalija Kliczko wielkiego przyjaciela federacji WBC

*Idący jak burza ciężki z Meksyku Andy Ruiz Jr odpoczywa po efektownym pokonaniu Joe Hanksa

*Neven Pajkić nieaktywny od grudnia ubiegłego roku. Koniec kariery?

*Carl Drumond z Kostaryki po czerwcowej porażce z rąk znanego nam Luisa Pinedy pozostaje nieaktywny
Andy Ruiz Jr vs Tor Hamer na gali Pacquiao vs Rios.
To będzie poważny test dla Ruiza. Hamer nie jest tak słaby, jak to wyglądało w walce z Głazkowem. Chyba po prostu wyszedł wtedy do ringu nieprzygotowany kondycyjnie. Jeśli Ruiz nie znokautuje Hamera, to na punkty raczej z nim nie wygra.
Bezjajeczny Hamer oddał zwycięstwo Andy'emu który mimo wszystko pokazał się nieźle choć gdyby to dłużej potrwało to mogła to być dobra i zarazem ciężka dla Ruiza walka. Te kilka minut mi się podobało, Hamer nieźle sobie radził ale jak nie masz serca do walki to cóż..
Stron: 1 2 3
Przekierowanie