Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Waga ciężka - MEKSYK, KANADA, KOSTARYKA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Negocjacje do walki KLICZKO - STIVERNE rozpoczęte.
Kariera Ruiza nabiera rozpędu. Carl Davis i Joe Hanks kolejnymi rywalami Meksykanina.
Carl Davis Drumond chyba będzie musiał pogodzić się z rolą niezbyt solidnego journeymana....
Nieco ponad tydzień temu wrócił na ring po rocznej przerwie i przegrał przez TKO w 4 rundzie z byłym rywalem Tomasza Adamka - 39 letnim dziś Luisem Pinedą.
Andy Ruiz - 115,4 kg, JoeHanks- 107,4 kg.
Czekam na ten pojedynek. Ruiza prowadzą dość ciekawie. Hanks z sylwetką młodego Arnolda też jest ciekawym pięściarzem. Może być niezła walka.
Właśnie, jak widzicie tę walkę, bo ja to mam szczerze mieszane uczucia. 51 do 49 na korzyść Ruiza, ale to z faktu, że wolę go od Hanksa.
Hanks ładnie się zaprezentował na ważeniu, Ruiz - żal i ból. http://www.notifight.com/artman2/publish..._Macao.php
bez przesady,przynajmniej plus że Ruiz nie waży już 140 kg i stara się rzucać wagę zresztą dla mnie to jest co by nie mówić lekki fenomen żeby przy takiej wadze mieć niezłą technikę i szybkie ręce
Ruiz nigdy nie będzie miał atrakcyjnej sylwetki ale walczy z wagą i brawa za to. Hanks jak młody Bóg.
Ruiz i tak to wygra zobaczycie.
Ruiz Jr wdziera się do czołówki.
4 rundy i po Hanksie - demolka.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie