Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(26-03-2013 10:56 AM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Ciekawe dlaczego ze starego teamu został tylko Zigi.
Ten Ziggy to jest ciekawa postać, sam nie wiem jak to z nim jest. Jedni mówią, że to szuja, manipulator, oszust podatkowy i karierowicz, który myśli tylko o pieniądzach. A inni mówią, że to facet, który jest prawdziwym przyjacielem Adamka i był przyjacielem Gołoty, a pomagając w ich karierach więcej w to włożył niż z tego zarobił. Nie wiem jaka jest prawda.

Jedno nie ulega wątpliwości - Ziggy to milioner, biedować nie biedował i raczej nie będzie.
@RoyJonesJr
Z całego forum najbardziej lubię właśnie Adammobp, oczywiście Was też chłopaki lubię Big Grin

@Adammobp
Masz te książkę? Big Grin
BESTIA
Tongue nie sądzisz że ten awatar już tu mamy ? Big Grin
Oczywiście, że mam książkę.
@Adammobp
Wyślesz mi ? Big Grin ew. mogę od Ciebie odkupić.
(26-03-2013 07:52 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@Adammobp
Wyślesz mi ? Big Grin ew. mogę od Ciebie odkupić.
Zamierzasz ją rytualnie spalić na stosie? Smile
RoyJonesJr
Jaki avatar bo nie w temacie jestem.Big Grin
@Metzger
Tak, chcę wykupić wszystkie sprzedane książki w tym kraju i je spalić. Taki to już ze mnie fanatyk Smile
BESTIA
Wjedź w profil usera Money Tongue i wszystko jasne
To ty wejdz na moj profil później na Moneya, mój avatar to rysunek tamtego zdjęcia.Nie martw się MONEY nie wytoczy mi procesu o plagiat, i tak sam co jakiś czas zmieniam avatar i sygnaturę.Tongue
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie