Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(27-03-2013 06:01 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@Metzger
Ależ przewidział, dlatego też wycofał książkę z obiegu.
AFPL, litości... Gdyby to były oszczerstwa, to Adamek miałby wygraną sprawę już po jednym sprzedanym egzemplarzu książki. Czy Ty nie rozumiesz na czym polega proces o zniesławienie? Rzekome oszczerstwa poszły w świat i wycofanie książki ze sprzedaży nie ma znaczenia. Adamek mógłby pozwać Kondera, zgarnąć odszkodowanie i oczyścić się oficjalnie ze wszystkich zarzutów. Zdecydował jednak zamieść sprawę pod dywan jakby obawiał się, że proces tylko nagłośni sprawę. Ja widzę tylko jeden prawdopodobny wariant wydarzeń: kiedy książka weszła do sprzedaży Adamek błyskawicznie dogadał się z Konderem, a ten wycofał książkę.

Podobnie skończyła się sprawa z tegoż roku rzekomego porwania i napastowania seksualnego dwóch kobiet przez Gołotę - sprawę wyciszono.
Tej sprawy z napastowaniem przez Gołotę to pewnie nie było, to jakiś wymysł mediów musiał być.
Panowie za próbę handlu książką należy Wam się ban Big Grin
Sander... Ty nie jestes Manferdo? Tongue
Nie jestem 'Manferdo'.
(28-03-2013 12:07 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Panowie za próbę handlu książką należy Wam się ban Big Grin

To akurat my dogadujemy na PW Tongue

A w ogóle, to powiedzcie mi co się stało z Gołotą i z Wałęsą? Byli a ich nie ma...
Racja, ktoś ukradł nam sygnatury!
Właśnie za nic nie mogę włączyć sygnatury!
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie