Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Reaktywacja HW - realna?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ja już nawet na to nie patrzęTongue Choć kiedyś, jak jeszcze nie byłem tak bardzo obeznany w światku bokserskim, uważałem to za prawdziwy wyznacznik umiejętności zawodników: )
@ kubala1122331
W takim razie który ranking uważasz za prawdziwy wyznacznik umiejętności zawodników? Takiego oficjalnego nie ma - każda obeznana osoba ma swój .
Boxrec ma z góry ustalone zasady wg których wszystkich oceniania tak samo i tworzy taki "swój" ranking . Do rankingów poszczególnych federacji też można mieć zastrzeżenia i uważam ,że Boxrec'owy ranking jest bardziej obiektywny niż te maszynki federacyjne .

@ Sander
Wymień 15 zawodników HW lepszych niż Solis.
Z większością La Sombra nawet nie musi schudnąć żeby wygrać .
tysiok
Rankingi federacji to faktycznie nieraz śmiech na sali. Po prostu kiedyś, a podkreślam, że było to parę ładnych lat temu, było tak, że jakby np. Wawrzyk zajmował 10 miejsce, a Władimir 13 to murowanym faworytem byłby dla mnie PolakSmile
@tysiok
Solis bije się z bumami, ma nadwagę i wygląda słabo w ostatnich pojedynkach. Po Vitaliju nie miał jeszcze poważnej walki. Czym on zasłużył na 7 miejsce w jakimkolwiek rankingu? Dla mnie to, że Solis ma potencjał o którym każdy słyszał a nikt go nie widział to za mało.
Solis w tym roku stoczy za chwilę 3 walkę (broni wciąż pasa IBF intercontinental)
Pozwolę sobie wymienić wszystkich przeciwników bokserów klasyfikowanych w pierwszej pietnastce wg boxrec z 2013 roku:

Francesco Pianeta (szał),
Tony Thompson (prawie 2 razy pokonał Włada),
Dominick Guinn (jeszcze większy szał),
Steve Cunningham (niedoszły zbawiciel ?)
Andrzej Wawrzyk (no tu Sander zwracam ci honor),
Michael Sprott (61 miejsce),
Seth Mitchell (dziś rano pokazał klasę),
Malik Scott (35-0-1 przyszły mistrz),
Hector Alfredo Avila (nie znam),
Bermane Stiverne (szacunek),
David Price (może mu się uda za trzecim razem ?),
David Price (patrz wyżej)
Chris Arreola (szacunek),
Siarhei Liakhovich (młodzieniaszek - wszystko przed nim),
Audley Harrison (pokazał Haye'owi gdzie jego miejsce),
Matthew Greer (mam nadzieję ,że poprawnie wymieniłem jego nazwisko),
Byron Polley (Big Grin)
Malik Scott (Big Grin)
Michael Grant (walka z Tomaszem godna walki mistrzowskiej),

Larsen i Saglam to wzięci z ulicy rumuni , którym zapłacono za poddanie ...
Po roku nieaktywności, pięściarze wypadają z tego algorytmu boxercowego. Oprócz Witalija wypadł też np. Andre Ward, oczywiśce Haye'a także nie ma od jakiegoś czasu. Podobno z tego powodu wszyscy przeżywają ciężką depresję i ich powrót na ring jest niewiadomą.
David Haye wiedzie żywot boksera wiecznie kończącego karierę i pozwala sobie na manipulacje ale mam do niego szacunek i gość jest dla mnie w pewnym sensie mistrzem ( udowodni to pokonująć z palcem w d... Punching Himselfa-zresztą nie będzie to jakiś wielki wyczyn) .
Vit ... brak słów , ciort wie co mu dolega - pewnie nic .
NieHwAndreWardowcy w tym temacie nie mają swego miejsca.
Najnowszy ranking HW wg boxrec ( pierwsza 10-tka):
[Obrazek: y5u2.jpg]
Ten ranking jest kompromitacją. Miejsca 5 i 6 Confused
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie