Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Katowice 6.04.2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Nieoczekiwane wzmocnienie programu gali. Bardzo ważna walka dla Szymańskiego. Albo wygrana albo szkoda zawracać sobie głowę boksem.
Nie znamy jeszcze co prawda rywali Wacha i pojedynku otwierającego galę, lecz wydaje mi się, że tu już szału nie będzie. Wach w wywiadzie z Andrzejem Kostyrą wspominał, że jego rywal wysypał się ze względów zdrowotnych, więc pewnie nie załatwią już nikogo choćby solidnego na co wskazuje choćby fakt, iż walka "Wikinga" spadła z walki wieczoru na walkę numer 3. Spodziewam się np. jakiegoś Werwejki maksymalnie. Troszkę bardziej czekam na ostatni nieznany pojedynek, bowiem starcie dwóch młodych, równych zawodników i tak może przynieść jakieś emocje. Choć pewnie nie będzie to wielki poziom. Stawiałbym na coś w rodzaju np. Rzadkosz - Kuliński.

Mimo to, kolejny raz Mateusz Borek stworzył kartę na którą nawet chce się czekać. Pojedynek Roberta Parzęczewskiego z Dimitrijem Czudinowem zapowiada się bardzo dobrze. Rosjanin najlepsze ma już za sobą, lecz z takim Abdukachorowem zaprezentował się całkiem przyzwoicie i chociaż wyraźnie przegrał, to w takiej formie sporo powiedziałby o tym, na jakim etapie znajduje się "Arab". Dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie, nie wydawało mi się prawdopodobne, że jest możliwe ściągnąć do Polski tak solidnego zawodnika.

Jonak z Robinsonem też pewnie dadzą fajne widowisko. Średnio znam Amerykanina, lecz wydaje się być na poziomie. Z tego co pamiętam, prezentuje fajny dla oka, ofensywny styl, co w połączeniu z boksem Damiana może przynieść fajne widowisko.

Walki polski-polskie ciekawe. Młodziński - Wrzesiński jako "zapychacz" jak najbardziej mi pasuje. Obaj mają jeszcze ambicje i choć nie prezentują zbyt wysokiego poziomu, to pewnie obejrzymy 8 rund zaciętej rywalizacji o wygraną. Dla mnie spoko. A zestawienie Szymańskiego z Talarkiem powoduje, że już dzisiaj mogę oceniać fightcard pozytywnie. Kapitalnie to wygląda. Obaj po bolesnych porażkach, dla obu walka o być albo nie być w boksie. Spokojny, wyrafinowany boks Patryka vs huragan, presja Talarka. Dla mnie spokojnie mogłoby to być co-main eventem gali.

Także jest dobrze Smile Szykuje się fajna gala, nawet jeśli, zgodnie z moimi przewidywaniami, pozostałe znaki zapytania będą dość marnej jakości. Bardzo pozytywne zaskoczenie.
Martin Bakole Ilunga rywalem Wacha w 10-rundowej walce. Bardzo dobry wybór. Bakole to młodszy brat Ilungi Makabu, duży, silny, z nokautującym ciosem. Przegrał przed czasem z Michaelem Hunterem, ale miała na to wpływ kontuzja barku, której doznał w trakcie walki. W sumie szykuje się bardzo ciekawa gala, jak na polskie warunki. Oby tylko nikt się nie wycofał w ostatnim momencie.
Na boxrecu nie ma podanych nawet jego warunków.
Bardzo ciekawy rywal dla Mariusza, który wcale nie musi być faworytem. Bakole został już kiedyś okrzyknięty mocnym prospektem w wadze ciężkiej i pewnie dalej byłby niepokonany, gdyby nie paskudna kontuzja w walce z Hunterem. Jest szybki, nieźle wyszkolony technicznie, choć w defensywie zostawia rywalowi sporo miejsca. Solidne zestawienie. Nie spodziewałem się tak fajnego rywala tak blisko gali.

Do karty doszedł jeszcze pojedynek Mateusza Rzadkosza z Tomaszem Gromadzkim. Pewnie będzie fajna bitka na rozpoczęcie. Bardzo dobry fightcard.
(25-02-2019 06:21 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Na boxrecu nie ma podanych nawet jego warunków.

195 cm wzrostu i na pewno zasięg powyżej 2 metrów.
Jest ta walka z Hunterem na YT? No dziwi mnie tak
ciekawy rywal dla Wacha, zawsze mógł być jakiś
Chorwat czy Białoruśin po dwóch porażkach Mariusza.
Borek nie kalkuluje.
(25-02-2019 08:24 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Jest ta walka z Hunterem na YT? No dziwi mnie tak
ciekawy rywal dla Wacha, zawsze mógł być jakiś
Chorwat czy Białoruśin po dwóch porażkach Mariusza.
Borek nie kalkuluje.

https://www.youtube.com/watch?v=O8d6PJN3lFM
Słyszeliście już o Borka aferze.? Tongue

Wstawił zdjęcie na Twittera z Kownackim i Zeganem
a na dole zdjęcia były miniaturki : penis,cycki i jakieś
dziwne selfie . Tongue oczywiście szybko skasował.

https://mobile.twitter.com/boxingfun/sta...057344?p=v
Nikodem Jeżewski z wygląda na to wymagającym
rywalem , Amerykanin Shawndell Terell Winters
(11-1, 10 KO) . 38 letni ale boksuje dopiero od
czterech lat, sparingpartner Fonfary przed kilkoma
ważnymi walkami, między innymi z Chavezem.

Wywiad Garncarczyka na temat tego zawodnika z
Samem Colloną który stanie w narożniku Wintersa
szóstego kwietnia.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019...-nie-peka/

Karta walka wygląda bardzo imponująco jak na nasze
warunki, lepsza niż karta Wasyla.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie