Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historia Andrzeja Gołoty.
25-02-2013, 09:36 PM
Post: #11
RE: Historia Andrzeja Gołoty.
@Jerome
Ale co mam Ci napisać bo nie rozumiem. Nie chwalę się po prostu napisałem, że mam lepsze dojście do Artura niż jego konto na FB gdzie codziennie dostaje po kilkaset prywatnych wiadomości.

JUŻ ZA JAKIEŚ 15 MIN ROZMOWA NA TVP 2 Z ANDRZEJEM GOŁOTĄ W PROGRAMIE TOMASZ LIS NA ŻYWO!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 08:18 AM
Post: #12
RE: Historia Andrzeja Gołoty.
Przemek Garczarczyk odpisał w sprawie tego gościa. Jest to człowiek z teamu Bowe unieszkodliwiony/przytrzymywany przez ochroniarzy. Napisał także, że najlepszy numer był wtedy gdy wepchneli ich czyli dziennikarzy do pustej jeszcze wtedy szatni Bowe w trakcie bijatyki a później wpadł Bowe i zaczęło być jeszcze gorzej niż na zewnątrz bo demolował szatnie razem z nimi Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 09:17 AM
Post: #13
Bug RE: Historia Andrzeja Gołoty.
(25-02-2013 09:34 PM)Jerome napisał(a):  Skoro i tak nie powiesz mi (nam) o co chodzi to wychodzi na to, że tylko się chwalisz a to jest nieładnie ;]
Pewnie ma bliskie kontakty z dziewczyną Szpilki, kiedy ten jest na treningach, więc nic dziwnego, że nie chce się chwalić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 01:27 PM
Post: #14
RE: Historia Andrzeja Gołoty.
@Metzger
Exactly!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 03:46 PM
Post: #15
RE: Historia Andrzeja Gołoty.
Czy Gołota jąkał się od urodzenia? Kiedy Zaczął się jąkać jeśli nie od urodzenia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 06:21 PM
Post: #16
RE: Historia Andrzeja Gołoty.
(26-02-2013 08:18 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Przemek Garczarczyk odpisał w sprawie tego gościa. Jest to człowiek z teamu Bowe unieszkodliwiony/przytrzymywany przez ochroniarzy. Napisał także, że najlepszy numer był wtedy gdy wepchneli ich czyli dziennikarzy do pustej jeszcze wtedy szatni Bowe w trakcie bijatyki a później wpadł Bowe i zaczęło być jeszcze gorzej niż na zewnątrz bo demolował szatnie razem z nimi Big Grin
Adamek, dzięki za doprowadzenie naszej zagadki do rozwikłania.

A co do jąkania, chyba chyba nawet w biografii Andrzeja było o tym jąkaniu, że jąkał się już w dzieciństwie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 09:21 PM
Post: #17
RE: Historia Andrzeja Gołoty.
(26-02-2013 03:46 PM)Crumb napisał(a):  Czy Gołota jąkał się od urodzenia? Kiedy Zaczął się jąkać jeśli nie od urodzenia?

Podobno wsrod swoich bliskich znajomych bardzo malo sie jąka , w przypadku wywiadow , jakiegos stresu medialnego znacznie czesciej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 03:00 AM
Post: #18
RE: Historia Andrzeja Gołoty.
To jest ciekawa sprawa, moj kolega na codzień się jąka. Przy odpowiedzi w szkole jąkał się bardziej a kiedyś spotkałem go wypitego z humorkiem i NIC się nie jąkał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 07:36 AM
Post: #19
RE: Historia Andrzeja Gołoty.
W wywiadach też różnie z tym jąkaniem jest. Raz mało, raz bardzo dużo. U Lisa ostatnio było bardzo źle, ale pamiętacie na przykład wywiad z Gołotą, w którym mówił, że mógłby walczyć z Michalczewskim nawet na Kamczatce? Albo ten na otwarciu Wizji Sport? Tam bardzo ładnie się wysławiał.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 10:04 PM
Post: #20
RE: Historia Andrzeja Gołoty.
Taaak u Lisa bylo fatalnie. Bardzo mi smutno z tego powodu bo nie dość, że jąka się coraz bardziej to też chyba coraz bardziej bredzi glupoty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości