Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oświadczenie
23-01-2013, 06:35 PM
Post: #1
Oświadczenie
Na forum wróciłem, żeby coś napisać.

Chciałbym przeprosić z całego serca wszystkich użytkowników, których obrażałem. Moje zachowanie było nie do zaakceptowania, obrażałem bez powodu, nie mając do tego praw. Z biegiem czasu dojrzałem i postanowiłem napisać to krótkie oświadczenie. Prosiłbym też o usunięcie mnie ze społeczności tego forum na czas bardzo długi (całkowity ban). Jedyne o co proszę to o wybaczenie, będę czytał i przeglądał różne posty, ale jedynie jako duch tego forum. Jeśli kiedyś by ktoś coś by o mnie wspomniał w komentarzu na pewno wywołałoby to uśmiech na mojej twarzy. Szanujcie siebie nawzajem, bo każdy kiedyś odejdzie, a na wybaczenie może być za późno. Ja tego nie robiłem i bardzo żałuję, dziękuje tym bardziej jeśli ktoś to przeczyta.

Bandit.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2013, 05:38 PM
Post: #2
RE: Oświadczenie
@Bandit
Nie musisz prosić nikogo o usuniecie , bo przecież możesz to zrobić sam . Nikt przecież Cię nie zmusi abyś pisał.
A poza tym to dlaczego nie chcesz pisać na forum? Towarzystwo Ci nie odpowiada?
Mnie przepraszać nie musisz ,bo ja nie jestem „Paryżanka”
A inni chyba przeprosiny przyjęli. A ci co nie przyjęli to „kij im w oko”
Wracaj na forum i pisz o boksie i nie użalaj się nad sobą i już więcej nie przepraszaj wszystkich za to że „żyjesz”
Ja tam jestem za tym abyś wrócił. Nawet gdy się poróżnimy i nawet w ostrych w słowach to ja i tak puszczam to w niepamięć bo to jest forum i wymiana różnie skrajnych poglądów.
Aby to forum nabierało rozmachu to trzeba tu większej liczby piszących. I nie muszą to być eksperci od boksu, a wystarczą zwykli kibice.
Zresztą Ci „eksperci” i tak się na boksie nie znają.
Miej jaja. Wracaj na forum i nikomu się z niczego nie tłumacz.
Zabieraj głos w tematach bokserskich a jak ktoś się do Ciebie przypieprzy o tamto zajście to „wal w mordę” i rób swoje.
Po co nam jest potrzebny „czytelnik”? Piszących potrzeba.
Reszta jest milczeniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości