Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór obuwia.
03-10-2013, 03:27 PM
Post: #11
RE: Wybór obuwia.
@kubala1122331 nie wiem gdzie trenujesz, ale ja aż tak spartańskich warunków nie mam Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 06:37 AM
Post: #12
RE: Wybór obuwia.
Mam ten sam model co Logizz. Bardzo dobry but, również piorę w całości w pralce (2x w tyg) a używam 4x w tygodniu i żadnych problemów z nimi nie ma.

Jak szukamy czegoś z wyższej półki to Władimir Klitschko zaprezentował na ostatnim treningu medialnym nowe obuwie od Adidasa a jak wiemy, wcześniej boksował w Mizuno, identycznych jak przed laty Lennox Lewis.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2013, 01:39 PM
Post: #13
RE: Wybór obuwia.
Ja mam Lonsdale i bardzo dobrze mi służą, nie niszcza się tak jak wszystkie moje poprzednie buty
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2015, 01:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2015 01:05 PM przez Krzych.)
Post: #14
RE: Wybór obuwia.
No i Everlast znowu się popisał. Kupiłem takie buty http://altpro-sport.pl/product-pol-771-E...kdown.html i chyba kur.. większego szmelcu to w życiu nie widziałem... Plastikowe buty, z plastikowym i uszkodzonym zamkiem. Takie coś to się kupuje komuś kogo się chce unieruchomić, a nie do boksu, gdzie potrzebna jest mobilność. Jedyny plus to przyczepność, ale co mi po przyczepności jak w tym się nie da ruszaćBig Grin Te moje Lonsdale mają już bardzo zdartą podeszwę i się ślizgam, więc muszę kupić nowe. Ja rozumiem, że Everlast to są głównie produkty o jakości i wartości 5 dolarów i kolejne 50 trzeba dopłacić za logo, ale po tym jak kupiłem ZAJEBISTE rękawice Everlast Protex 2 to chciałem dać im szansę i myślałem, że tylko te produkty z niższej półki mają gówniane. No ale jak się okazuje to nie prawda... a te buty jeszcze przed przeceną kosztowały 150 dolarów, 500 zł. Za buty, które nawet zamek mają plastikowy. I jak to ma się trzymać przy takich obciążeniach treningowych i gwałtownych ruchach ja się pytam?! Nie no teraz to padłem... Dobrze że firma w porządku i mi je wymienią. Wezmę sobie chyba Adidas Tygun II, Vitalij w nich trenował. Nie no nie mogę z tych Lockdownów, co za szmelc pieprzony, to już buty za 50 zł są znacznie lepszej jakości. Jak ktoś w ogóle mógł coś takiego zaprojektować?! Brak słów...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2016, 08:12 PM
Post: #15
RE: Wybór obuwia.
Możliwości jest w sumie całkiem dużo szczególnie podobają mi się duże sklepy internetowe typu www.butysportowe.pl/ opcja o tyle dobra, że jest ogromny wybór najlepszych producentów, a ceny są zdecydowanie niższe niż w sklepach firmowych. Druga sprawa, że nie ma obawy o jakość i pochodzenie towaru bo jak właścicielem tego sklepu jest firma która zarządza równeiż takimi markami jak Sizeer czy Umbro to wiadomo, ze towar jest oryginalny. A konkretny model to już trzeba wybrać według uznania, chociaż ja osobiście za jedyny wyznacznik mam to, żeby but był w odpowiednim rozmiarze i dobrze przylegał, a kolor czy materiał to, dla mnie sprawa drugorzędna chociaż od pewnego czasu ćwiczę w dość lekkich butach takich bardziej letnich, niektórzy widzę, że w zabudowanych latają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2016, 07:55 AM
Post: #16
RE: Wybór obuwia.
Z butami to jednak bywa różnie. Najważniejsze by były jak najbardziej wygodne. W przypadku drogich butów, to czasami te znacznie tańsze są w stanie wytrzymać zdecydowanie dłużej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości