Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
16-01-2014, 11:55 AM
Post: #361
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
BMH
To z Dorotą to mu się udało Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2014, 12:01 PM
Post: #362
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Joker
Rzecz gustu. Dla mnie jechanie po Adamku i zahacznaie jego zony, to zenada! Jak do tego dodam, ze to wszystko jest w temacie Jenningsa, to widac czarno bialym, jaki byl cel tego jegomoscia. Na szczescie na glownej jest kilku takich, ktorzy temperuja takich pajacow i to sie chwali.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2014, 12:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2014 12:04 PM przez Sander.)
Post: #363
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Ja akurat nie o tym, nie o tych słówkach które podkreśliłeś Wink
Chodziło mi o sam t-shirt Tongue

User Wesley jest trollem ale co do przywdziewania t-shirtu Energy drinka to mu przyznam rację.
Tekstów o brudnych spodenkach itd nie popieram ofkors ale nie takie rzeczy już na orgu się pojawiały pod adresem bokserów.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2014, 12:06 PM
Post: #364
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Fonfara, tez na ogol lata w pewnych koszulkach... tez to jest zenada?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2014, 12:10 PM
Post: #365
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Dla mnie udział w pielgrzymce czy licytacji WOŚP w koszulce sponsora jest no może nie żenujący ale "dziwny"...
Ale jego sprawa w czym się nosi. Myślę, że usera @Wesley interesuje to bardziej niż mnie @BMH.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2014, 12:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2014 12:58 PM przez BMH.)
Post: #366
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(16-01-2014 12:10 PM)Sander napisał(a):  Dla mnie udział w pielgrzymce czy licytacji WOŚP w koszulce sponsora jest no może nie żenujący ale "dziwny"...

Bez kitu nie rozumiem... znasz szczegoly tego kontraktu? Dziwne jest dla Ciebie, ze facet wywiazuje sie z umowy, bo chce zarabic na utrzymanie rodziny? Dla mnie to jest normalne.
Wydaje mi sie, ze duzo bardziej dziwne bylby gdyby wyjebal Tomek ta koszulke do kosza i powiedzial- "pieprze kontrakt, bo anonimowi ludzie na orgu sie dziwa i krytykuja... nie bede rekamowal tego energetyka... zrobcie mi sprawe, to zaplace wam hajs za niewiazanie sie umowy".Big Grin

Na glownej ktos napisal, ze Owsiak byl w koszulce "play", a gdzies kiedys Malysz w "redbullu"... jest kontrakt trzeba sie wywiazac. Tyson, tez latal w koszulce "black"(np. u Wojewodzkiego). Fonfare kiedy nie widze, to ma ta sama, lub podobna koszulke/bluze.

To jest beka!Big Grin

Autor komentarza: rocky86
Data: 16-01-2014 12:36:12
Jeśli Kat w wieku 49 czy 50 lat dodatkowo zunifikuje tytuły, to przydomek "kosmity" będzie do niego pasował lepiej niż arab do kozy.


Autor komentarza: TomekNieAdamek
Data: 16-01-2014 12:42:53
rocky86
Twoja wypowiedź jest rasistowska. Nie można się śmiać z kozojebców Wink


Autor komentarza: rocky86
Data: 16-01-2014 12:55:25
@TomekNieAdamek


No przecież się nie śmieje, jedynie wskazuję ich związki, jako przykład idealnego dopasowania, to jest czysta harmonia niczym ser z pizzą.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2014, 07:20 PM
Post: #367
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
BMH
Fonfara chyba nosi bluzy i koszulki DillGangu od HG.Kurcze ja zawsze myślałem że on to nosi bo lubi i z tym się utożsamia,nie wiedziałem że to reklamuje za hajsy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2014, 08:05 PM
Post: #368
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
A ja nie napisalem, ze bierze za to hajs.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2014, 08:07 PM
Post: #369
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
BMH
W takim razie źle Cię zrozumiałem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 10:45 AM
Post: #370
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Temat choc nie smieszny, to wpis pewnego usera mnie troche rozbawil.

Autor komentarza: R031
Data: 17-01-2014 06:35:59
Fury przeprasza WBC a niedlugo pozniej umiera prezydent tej federacji. Tyson Fury jest nieobliczalny

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości