Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
25-12-2013, 12:06 PM
Post: #311
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(25-12-2013 10:32 AM)RSC-2 napisał(a):  @redd
Cytat:” Ale tytulatura królewska, w tamtych czasach, wiązała się ściśle z przychylnością papiestwa i Cesarstwa.” Koniec cytatu.

Nie do końca tak było i niektóre kroniki niemieckie podają że tytuł Króla Polski był ściśle związany z nadaniem go przez króla Niemiec.[
bez ingerencji papieża]
Dlatego też niektóre źródła podają ,że pierwszym władcą Polski ,który tytułował się „Rex” był Bolesław Chrobry bo on jako pierwszy w czasie nadania władzy szedł z mieczem za królem Niemiec.

Dosyć nieściśle to napisałem, powinno być zamiast "papiestwa i cesarstwa", "papiestwa, lub cesarstwa". Moje niedociągnięcieWink Z tych dwóch ośrodków można było uzyskać koroną. Stąd też teoria, że Chrobry tak właściwie był koronowany już w 1000r w Gnieźnie, bo Otton III nałożył na jego głowę diadem cesarski.

Jeszcze odnośnie Odnowiciela, to nigdy nie słyszałem o jakichkolwiek wątpliwościach odnośnie jego statusu władztwa. Być może pojawia się w jakimś lokalnym roczniku/kronice jako król, jednak to o niczym nie musi świadczyć. W każdym razie, jeżeli będę miał okazję (a myślę, że będę ją miał w najbliższym czasie) to popytam kogoś naprawdę kompetentnego, czy istniały jakiekolwiek wątpliwości odnośnie statusu Kazimierza.

Z mojej strony to tyle. To nie dział na takie dyskusje Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2013, 03:00 PM
Post: #312
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@reed
Wątpliwości co do Odnowiciela nie ma.
Historycy jasno zdefiniowali kto jest Królem Polski a kto nie. Odnowiciel nim nie jest
Jedynie niektórym teraz i w przeszłości zdarzało się Odnowiciela tytułować król w potocznym rozumieniu tego określenia jako władca.

I jeszcze tak dla żartu.
Skoro był Król Cyganów,Król Inków,Król Agamemnon, król Edyp, król Azteków, król lew, król strzelców,król ćwieczek,król elfów,król futbolu,król gór,Król Lir,Król Maciuś Pierwszy,król puszczy,król szczurów,król zwierząt,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2013, 09:30 PM
Post: #313
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: UsAtmel
Data: 26-12-2013 20:18:49
jennings bardzo chroni głowe
nawet podczas walki z słabymi
przeciwnikami , bardzo sie boi
czegoś .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 06:33 PM
Post: #314
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Musialem, to tu przeniesc:
(29-12-2013 04:11 PM)Mastrangelo napisał(a):  Pewnie chciała, żeby walczył z Alvarezem, a ten się uparł na Martineza... Nic innego nie przychodzi mi do głowy Huh.

BMH napisał(a):A nie dlatego, ze Miguel jest latynosem?

(29-12-2013 06:25 PM)Mastrangelo napisał(a):  No tak, to pewnie kombinacja czynników a fakt, że Miguel tyle czasu spędził w ringu z czarnymi zawodnikami, szczególnie Mayweatherem, też na pewno jakoś wpłynął na jego psychikę. Przed walką z Floydem był wzorowym mężem. Przypadek? Nie sądzę...

Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2014, 12:01 AM
Post: #315
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: beniaminGT
Data: 01-01-2014 23:40:33
Cotto nie ma w swojej karierze
ani jednego wielkiego
zwycięstwa. Jego najlepszy
występ, to przegrana z
Mayweather-em.
Jest dziurawy w obronie ( lubi
zjadać podbródkowe ), ma słabe
końcówki.
*
Sander bądź bezlitosny Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 02:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2014 02:24 AM przez BMH.)
Post: #316
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: arpxp
Data: 05-01-2014 21:44:55
Jennings wygląda na o wiele szybszego niż na poprzednich zdjęciach

Autor komentarza: Ramirez82
Data: 05-01-2014 21:46:36
Ale się Jennings odsłonił na tej fotce. W takim momencie wyłapie od Artura z 30-40 mocnych strzałów na głowę. Ta walka może nie potrwać całą rundę...

http://www.bokser.org/content/2014/01/05.../index.jsp

Autor komentarza: SkazanyNaInstynktSNI
Data: 05-01-2014 23:33:32
cop zapewne siedzi tuz przy ringu, tylko go obiektyw nie uchwycil...

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 02:18 PM
Post: #317
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: un4given
Data: 08-01-2014 21:47:34
RSC2
Co za blazen z ciebie brak mi slow Big Grin Nie ma tam ani jednego mojego posta za to twoich jest 90% Smile
Link do tego "Łapu Capu": http://forum.bokser.org/thread-819.html
Dobra beka polecam Big Grin


Autor komentarza: Milan
Data: 08-01-2014 23:36:31
a jakim prawem te sztywne pałki robia sobie jaja z forum orga ?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 02:37 PM
Post: #318
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Hehe jaki oni mają problem z nazewnictwem... 'forum.orga' to jest tutaj Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 02:41 PM
Post: #319
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Milanowi, mozna wybaczyc... przeciez to "flaczek"... gdzie mu do "twardych palek" chlopakow z forum.Big Grin Wlasnie... to tu jest forum heh.

Moj ulubiony user z glownej, to un4given ktory... karci partaczy! Trzeba mu polac.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 06:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2014 06:04 PM przez RSC-2.)
Post: #320
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BMH
Dzięki za robienie mi reklamy.
Widzę ,że czytasz mnie już wszędzie, a nawet analizujesz moich adwersarzy co o mnie piszą
Mam nadzieję ,że nie jestem już u Ciebie w „ignorowanych”
No bo jak długo można być „zacietrzewionym”?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości