Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
17-12-2013, 07:18 PM
Post: #271
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(17-12-2013 11:27 AM)Joker napisał(a):  Ja z zapytaniem czytał ktoś na głównej w sobotnią noc temat Wygrana Puleva?To chyba największe Szambo jakie było na Bokser.org a w roli głównej ,redaktor z ludu' Wariatkrk.Dodam link mimo że nie chce przejść bo jakieś problemy na głównej
******
http://www.bokser.org/content/2013/12/14.../index.jsp

Ale szambo. Przez ciekawość zerknąłem, ale szkoda gadać. Moderator powinien dać tym debilom takiego kopa w dupę, aby pomarli w locie z głodu. I najgorsze jest to, że znalazło się 2-3 gości, którzy chcieli popisać o boksie, o Pulewie, jego perspektywach, ale nie dało się bo bydło zaczęło szaleć. Chore.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 07:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2013 07:23 PM przez RSC-2.)
Post: #272
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BMH
Mimo wszystko ja nie wciągnę Cie na listę ignorowanych.
Miło mi się z Toba sprzecza.
Mam satysfakcję gdy moje teksty Cię ruszają i zaczynasz mnie nawet delikatnie obrażać.
To znaczy że zaczyna brakować Ci argumentów.

Trochę Cię lubię i będę śledził Twoje wpisy.
Zdrowia.

Choć trochę szkoda ,że się "skończyło"

Ale niech tak pozostanie dla dobra Twojego i całego forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 07:32 PM
Post: #273
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@RSC-2
Witaj wierny przyjacielu copa, co tam u niego? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 07:45 PM
Post: #274
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@ RedHawk
Gdybyś uważnie czytal Bokser.org zauważyłbyś że przewaznie się z nim nie zgadzam, a nawet prawie zawsze.

Ale co u niego?
Nie wiem.

Ja mieszkam w Polsce a on ponoć w USA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 07:51 PM
Post: #275
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
"Bunktrek
jesteś moim szarym tłem twój wkład w portal wynosi 0 jesteś tylko ponieważ jesteś nikim zerem i chcesz się dowartościować pamiętaj jak chcesz to mogę się ustawić z tobą i pozwolę ci żebyś klekną bo taka twoja jest rola w realnym życiu"

"TomekNieAdamek
poczułeś się urażony jak napisałem o trollach mocnych w internecje podam ci swojego Twittera i ustawimy się w realu pasuje ?wtedy ponapinasz sie mi w oczy jak taki odważny jesteś"

"TomekNieAdamek
napisałem ci na tego maila co mi podałeś odczytaj sobie a skoro swojego prywatnego się boisz tzn jedno że jesteś ci** i się boisz cwaniaczku za 2 zł jesteś jak szczur co już ucieka.jakos ja nie mam problemu podać Twittera czy maila dlatego że nie jestem jak ty frajerem ''mocnym'' za klawiatury tylko,już się zesrałeś parówo z strachu jak zobaczyłeś że prawie jak Wach jestem na zdjęciu"

"TomekNieAdamek
na tego maila white.power@wp.pl pisałem już i nadal cykorze nie od znów bajeczke wymyslisz że to firmowy id.pokaż jaki odwazny jestes nie bój się cioto"

"slayer85
takie pionki to po kolei 5 lat trenowałem boks dla mnie nawet to nie sparing ale widzisz jak się boją ustawić"

"TomekNieAdamek
zmieniasz temat znów szczurze podaj numer odpisz na miala mniej odwage po do tej pory udowadniasz że jestes frajer co spekał boi sie i masz pipke miendzy nogami pokaz jaki jestes mocny CZEKAM NA ODPOWIEDZ W MAILU I TWOJ NR napinaczu cwany ale do czasu tylko..."

"KAŻDY NIECH PRZECZYTA

TomekNieAdamek boi sie podać swój nr i odpisac na maila taki kozak z nego ale zeby napinac sie to pierwszy.udowodnił co jest warty taki troll zwykły przestraszony farjer"

Wariatkrk to taki Bonus BGC na bokser.org .
Ciekawe ile ten ktoś ma lat ? 12 ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 07:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2013 08:00 PM przez pyra90.)
Post: #276
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Cztery-trzy lata temu portal to była porządna firma .Uzytkownicy pisali mądrze i merytorycznie ,ciekawie i na temat ,owszem było zabawnie ale zdecydowanie mniej chamsko niż teraz .
Wszystko zaczeło sypać się od chwili gdy pojawił się Cop:Prowokacje ,wyzwiska ,obelgii ,szyderstwa i troling zapoczątkował ten idiota .
Sporo osób opuściło szeregi właśnie przez tego debila
Młodsi nie wiedzą ale na portalu pisali komentarze nawet zawodowcy....

KrychuTMT
Wariat ma 25 ,wygogluj sobie jego nick ,kiedyś linkował nawet swoją fotka.pl

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 08:04 PM
Post: #277
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Niestety strona główna to w tej chwili ocean gówna - za przeproszeniem ofkors.

Szkoda mi tylko tych kumatych i kulturalnych userów których tam nie brak. Tutaj nie chcą wpadać a tam nie mają prawa bytu...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 08:08 PM
Post: #278
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Pyra90
Jacy zawodowcy jeśli można spytać Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 08:09 PM
Post: #279
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Niestety, ale większość (nie wszystkie!) komentarzy na stronie głównej to poziom onetu. Ja już praktycznie w ogóle ich nie czytam, chętnie natomiast zaglądam tutaj by się ponabijać z głupoty niektórych magików tam właśnie piszących swoje złote myśli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 08:11 PM
Post: #280
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: WARIATKRK Data: 14-12-2013 21:51:48
UsAtmeI
opisuje fakty nie wiesz ocb to nie wier*****.Wiesz że teraz redakcja musi mi podac twój adres Ip jeśli o to wystąpię a tak się składa że do red Dudka mam prywatny numer :)Przysięgam cie nie podaruje ci tych farmazonów

O.o

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości