Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
06-09-2013, 10:29 PM
Post: #141
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
ja pierdzu.. lepsze niż książka.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2013, 05:57 PM
Post: #142
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: SpecjalistaodBoksu Data: 09-09-2013 16:07:37
Adamek mialby moglby ograc Szpilke na punkty ale napewno nie Povietkin bo jest poprostu slabym pięsciarzem na zawodostwie. Co innego jego amatorka


O kur*a...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2013, 05:59 PM
Post: #143
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Dwa razy musiałem tego pana specjaliste przeczytać żeby skumać co miał na myśli Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 04:09 PM
Post: #144
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
http://www.bokser.org/content/2013/09/11.../index.jsp

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 08:08 PM
Post: #145
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
"Autor komentarza: polrex Data: 11-09-2013 18:21:43
nie wiem po co robi sie takie homoerotyczne zblizenia, to niech sie pocaluja, hehe

ja bym sie najadl czosnku przed takim faceoff"

Big Grin Big Grin Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 08:22 PM
Post: #146
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: c4ssini
Data: 11-09-2013 18:17:53

Kolejny bezmyslny hejter
wypluwajacy w postaci rzygowin
wlasne frustracje i zyciowe
niepowodzenia. A co ty
osiagnales w swoim polituj-sie-
Boze nedznym zyciu? Walczyles
moze kiedys o jakies mistrzostwo
swiata albo przynajmniej podales reke najwiekszemu obecnie prospektowi wagi ciezkiej Panu
Arturowi 'Zabojcy o Twarzy
Pochylonego Mnicha' Szpilce?
Ogarnij sie dziecko bo Tomek w
ciebie wjedzie po pijaku!

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 08:28 PM
Post: #147
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Cassini już mi się przejadł. Powtarza się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2013, 06:47 PM
Post: #148
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(07-12-2012 01:11 PM)Pakman napisał(a):  Trochę surrealizmu:

Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 23-08-2012 11:08:50
cop skończ pierdolić buraku cukrowy, mam wypierdolone na twoje wypociny tak samo jak na herezje kilku metroseksualnych pederastow z orga. Nie wymienie by nie robic im reklamy, bo cwel widzi cwela w lustrze na codzień. Tak że wykolejeńcu umysłowy wraz ze świtą swoich wiernopoddańczych klakierów wydupcajcie na rp. Bo widziałem jak tam się rownież brandzlujesz i miałem nadzieje że zadowolony z nowego wdupnego kółka wzajemnej adoracji zostaniesz tam na dobre. Twój poziom odbioru rzeczywistości jest niżej niż skrzecza z ostatniej walki proksy. Ale w zasadzie, pierdoli mnie to. Jesteś gównem jednym wielkim cuchnącym kałem, pomyłką ewolucji, chwilą zapomnienia użycia spłuczki, ożyłym monstrum. Tutaj wirtualną poczwarą, przebiegle meblującą umysły kolejnych użytkowników, niczym rozsiadły w wygodnym fotelu pokrytym gęstą pajęczyną zombie, rozsiewasz ziarno, by rękoma innych utrudzonych hipnotycznie w pocie czoła akolitów, do złowieszczych ust swych wkładać plony, stymulując swe pasożytnicze ego. Wcielenie zła, zwierciadło nieczystości jak sadzawka pełna ropuch. PW właśnie w przypływie jutrzenki promieni światła demaskuje chwast, śród słonecznych łąk kwiatu, który wskazany przez ramiona jasności, należy subtelnie odcinać od karmy. Niech dreszcze i mniejsi bracia będą Ci przykre, bądź przeklęty przezeń, na dwa kolejne cykle księżyca w nowiu, jak i pozostali wkładający swe buty w ślady po Tobie. Na szali składam ból białej walki, oręż w batalii na pohybel skurwysynu.

Czlowiek ma chyba poważny problem! siedząć za komputerem daje upustw swojej frustracji. Tylko po co czytac takie cos? tylko śłanbu potrafią ciągle uzywac kurwa, skurwysyn i inne ambitne słowa. Lepiej komus dopiec elokwentnie.
Miałem kiedys taka sytuacje, przychodzi do mnie kumpel i prosi mnie o 5 tys pozyczki. Mówie mu, że nie dostanie( sam byłem wtedy spłukany). Zaczął mi wyjezdzac i wypominac ile razy to on mi pomagał. Niestey od slowa do słowa doszło do wymiany ciosów. To juz nie mój kumpel. Skorzystał z pozyczki dla firm. (Chyba chciała otworzyc jakaś swoją mini siłownie) w kazdym razie nie musiałem do niego mówic skur... po prostu nie spodobalo mu się to, że ciągle mówie do niego spokojnie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2013, 07:36 PM
Post: #149
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(12-09-2013 06:47 PM)grzegorz098 napisał(a):  Czlowiek ma chyba poważny problem! siedząć za komputerem daje upustw swojej frustracji. Tylko po co czytac takie cos? tylko śłanbu potrafią ciągle uzywac kurwa, skurwysyn i inne ambitne słowa. Lepiej komus dopiec elokwentnie.
Miałem kiedys taka sytuacje, przychodzi do mnie kumpel i prosi mnie o 5 tys pozyczki. Mówie mu, że nie dostanie( sam byłem wtedy spłukany). Zaczął mi wyjezdzac i wypominac ile razy to on mi pomagał. Niestey od slowa do słowa doszło do wymiany ciosów. To juz nie mój kumpel. Skorzystał z pozyczki dla firm. (Chyba chciała otworzyc jakaś swoją mini siłownie) w kazdym razie nie musiałem do niego mówic skur... po prostu nie spodobalo mu się to, że ciągle mówie do niego spokojnie.

[Obrazek: cool-story-bro.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2013, 09:18 PM
Post: #150
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(12-09-2013 06:47 PM)grzegorz098 napisał(a):  
(07-12-2012 01:11 PM)Pakman napisał(a):  Trochę surrealizmu:

Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 23-08-2012 11:08:50
cop skończ pierdolić buraku cukrowy, mam wypierdolone na twoje wypociny tak samo jak na herezje kilku metroseksualnych pederastow z orga. Nie wymienie by nie robic im reklamy, bo cwel widzi cwela w lustrze na codzień. Tak że wykolejeńcu umysłowy wraz ze świtą swoich wiernopoddańczych klakierów wydupcajcie na rp. Bo widziałem jak tam się rownież brandzlujesz i miałem nadzieje że zadowolony z nowego wdupnego kółka wzajemnej adoracji zostaniesz tam na dobre. Twój poziom odbioru rzeczywistości jest niżej niż skrzecza z ostatniej walki proksy. Ale w zasadzie, pierdoli mnie to. Jesteś gównem jednym wielkim cuchnącym kałem, pomyłką ewolucji, chwilą zapomnienia użycia spłuczki, ożyłym monstrum. Tutaj wirtualną poczwarą, przebiegle meblującą umysły kolejnych użytkowników, niczym rozsiadły w wygodnym fotelu pokrytym gęstą pajęczyną zombie, rozsiewasz ziarno, by rękoma innych utrudzonych hipnotycznie w pocie czoła akolitów, do złowieszczych ust swych wkładać plony, stymulując swe pasożytnicze ego. Wcielenie zła, zwierciadło nieczystości jak sadzawka pełna ropuch. PW właśnie w przypływie jutrzenki promieni światła demaskuje chwast, śród słonecznych łąk kwiatu, który wskazany przez ramiona jasności, należy subtelnie odcinać od karmy. Niech dreszcze i mniejsi bracia będą Ci przykre, bądź przeklęty przezeń, na dwa kolejne cykle księżyca w nowiu, jak i pozostali wkładający swe buty w ślady po Tobie. Na szali składam ból białej walki, oręż w batalii na pohybel skurwysynu.

Czlowiek ma chyba poważny problem! siedząć za komputerem daje upustw swojej frustracji. Tylko po co czytac takie cos? tylko śłanbu potrafią ciągle uzywac kurwa, skurwysyn i inne ambitne słowa. Lepiej komus dopiec elokwentnie.
Miałem kiedys taka sytuacje, przychodzi do mnie kumpel i prosi mnie o 5 tys pozyczki. Mówie mu, że nie dostanie( sam byłem wtedy spłukany). Zaczął mi wyjezdzac i wypominac ile razy to on mi pomagał. Niestey od slowa do słowa doszło do wymiany ciosów. To juz nie mój kumpel. Skorzystał z pozyczki dla firm. (Chyba chciała otworzyc jakaś swoją mini siłownie) w kazdym razie nie musiałem do niego mówic skur... po prostu nie spodobalo mu się to, że ciągle mówie do niego spokojnie.

Idż sie zbanuj . Tongue

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości