Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach - Fun Raport
23-11-2012, 10:29 AM
Post: #1
Mariusz Wach - Fun Raport
Już dzisiaj o 21:15 na Orange Sport premiera najnowszego Fun Raportu z udziałem Mariusza Wacha. Rozmawiać z nim będą Jacek Lenartowicz oraz Marcin Najman. Stworzyłem ten temat trochę wcześniej (jeżeli film ukaże się w sieci od razu go tutaj wstawię), ponieważ chciałem podyskutować i po spekulować jak taka rozmowa z Marcinem Najmanem mogła by wyglądać. Najman w jednym z wywiadów twierdził, że Wach to nie jest prawdziwy bokser. Mariusz podpisał się pod prośbą do mediów ( czy jakoś tak ) aby nie nazywali Najmana bokserem. Jestem ciekaw jakie będą relacje między nimi. Może dojdzie do sprzeczki jak w przypadku Najmana i Sosnowskiego ? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2012, 03:25 PM
Post: #2
RE: Mariusz Wach - Fun Raport
I jak wyszedł program.
Być może się mylę, ale wydaje mi się że Wach z Najmanem spotkali się w amatorce.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2012, 03:53 PM
Post: #3
RE: Mariusz Wach - Fun Raport
Złapałem tylko końcówkę, ale byli w dobrych humorach więc chyba nie było żadnych spięć.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2012, 06:39 PM
Post: #4
RE: Mariusz Wach - Fun Raport
@Kamil Wójcik
Dokładnie, Mariusz walczył z Najmanem w amatorce. Jest z tego nawet jakieś wideo. Pamiętam, że w którejś z części ''Marcin Najman - Historia Prawdziwa'' były pokazane jego walki z Mariuszem czy Kosteckim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości