Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carl Froch vs. Yusaf Mack
18-11-2012, 12:43 AM
Post: #1
Carl Froch vs. Yusaf Mack
Carl Froch (30-2, 22 KO) nie miał żadnych problemów w walce z Yusafem Mackiem (31-5-2, 17 KO) i wygrał przez klasyczny nokaut po piekielnie mocnym lewym haku na tułów w trzeciej rundzie. 35-letni Brytyjczyk obronił tym samym tytuł mistrza świata federacji IBF w wadze super średniej i zgłosił raz jeszcze gotowość na rewanże z Andre Wardem i Mikkelem Kesslerem.

Od samego początku Mack miał ogromne problemy. Jego szklana szczęka zawiodła już przy pierwszych mocnych ciosach Frocha. Amerykanin wylądował na deskach po lewym sierpowym, a w końcówce znów miał problemy, ale udało mu się dotrwać do gongu. Druga odsłona była znacznie spokojniejsza, ale na kilkanaście sekund przed gongiem Froch złapał przeciwnika prawym sierpem, po którym Mack był bliski kolejnego nokdaunu. Tym razem udało mu się przetrwać trudne chwile, ale wyrok został odroczony jedynie o kilka chwil.

W trzecim starciu piekielne ciosy "Kobry" na tułów zaczęły przełamywać Macka. Amerykanin postanowił poszukać swej szansy w ostrej wymianie, ale tam przyjął kolejne potężne bomby, a sam nie był w stanie sięgnąć Frocha. Lewy hak na dół zadziałał jak bomba z opóźnionym zapłonem. Zranionego Macka lokalny faworyt poprawił jeszcze ciosem na głowę, co wystarczyło do wyliczenia pretendenta.

Po walce Froch stwierdził, że tak samo będzie wyglądał jego rewanż z Bute, a promotor Eddie Hearn posunął się dalej i oświadczył, że 2013 będzie rokiem rewanżów, a na celowniku "Kobry" znajdą się wspomniany Bute, a także Mikkel Kessler i Andre Ward.

Nikt nie chcial to ja wkleiłem..Wink
Moim zdaniem żenująca postawa Macka. bał sie jak krolik a po pierwszej rundzie wyglądal na takiego co tylko czekał na koniec. Froch klasy nie straciił mimo porażki z Wardem choć drugi raz mu nie da rady... ale Kessler sie nieco zmienił więc Forchowi taki rewanż by sie przydał. Na tej samej gali też ładną walke dał Bellew który moim zdaniem swietnie pasował by Super Średniej.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2012, 11:39 AM
Post: #2
RE: Carl Froch vs. Yusaf Mack
Dobra ocena przebiegu pojedynku i postawy obydwu bokserów. Też zauważyłem strach w oczach Macka jeszcze przed walką. Nie zgodzę się jedynie, co do Bellewa w super średniej. On ma 30 lat, 189 cm wzrostu i próba przejścia kategorię niżej skończyłaby się dla niego, tak jak dla Dawsona tj. drastyczną utratą siły i kondycji w wyniku odwodnienia organizmu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2012, 10:16 AM
Post: #3
RE: Carl Froch vs. Yusaf Mack
Hugo myślę podobnie tak jak Ty. Bellew by miał ogromne problemy, żeby zejść do super średniej ze względu na jego warunki fizyczne oraz wiek.

Co do walki Frocha z Mackiem to tego się spodziewałem. Mack zawodził zawsze w potyczkach z czołówką i teraz to tylko potwierdził.
Jestem teraz ciekaw na co zdecyduje się Froch czy na walkę z Stevensonem czy z Bute.
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości